fbpx

FL-Deutsch

Türk Alman Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi’nde Almanca hazırlık sınıfında öğrenci iseniz, doğru yerdesiniz! Özellikle Türk Alman Üniversitesi öğrencilerinin yoğun Almanca ders programını yakından tanıyoruz. Hazırlık sınıfı sonrasında girip geçmeniz gereken TestDaF formatına beraber derslerimizde alışkanlık kazanıyoruz.

  • Bölüm derslerinize geçmeden önce iyi bir Almanca temeli kazanmanızı ve hazırlık sınıfını sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlayacak olan üniversiteliler için Almanca hazırlık sınıfı derslerimizle bol bol metin yazın ve konuşun.
  • Programımız iyi bir Almanca temeline sahip olup üniversite hayatınızda derslerinizi rahatlıkla geçmenizi ve de Almanca bilgilerinizi ileride iş hayatınıza da taşımanızı amaçlar.
  • Almanca eğitimlerimiz canlı sanal sınıf ortamında bire bir Almanca özel ders ya da 3-4 kişilik grupta gerçekleştirilebilmektedir.
Üniversite Almanca Hazırlık / Für Studenten

Almanca Hazırlık Öğrencileri ile nasıl ilerliyoruz ?

  • Rezervasyon websitemiz üzerinden dilerseniz Almanca deneme dersi randevusu alabilirsiniz. Mailinize gelen seviye belirleme sınavını gerçekleştirip deneme dersinde eğitmenimizle görüşün, sizin için bir yol haritası oluşturalım.
  • Almanca derslerinizi, isterseniz özel ders olarak ya da isterseniz grup içinde canlı sanal sınıf ortamında alabilirsiniz.
  • Üniversite hazırlık programlarımızda Almanca B2 seviyesine kadar genel Almanca dil bilgisi, kelime çalışmaları, sözlü ve yazılı ifade ve dinleme etkinlikleri yer almaktadır. Vize ve final, sınıf geçme gibi sınavlara göre özel düzenlemeler yapılır.
  • Türk Alman Üniversitesi öğrencileri için TestDaF hazırlık derslerimize de katılabilirsiniz.

Sınav Desteği

Almanca yazılı, görsel ve işitsel ek egzersizler ve üniversite müfredatına uygun takviye etkinlikler hazırlık sınıflarının vize, final ve de dönem geçme sınavlarına hazırlık

Seviye Atlama

Üniversitenin hazırlık sınıfında belirli bir Almanca seviyesine eriştiğiniz takdirde, Alman Dili ve Edebiyatı Ekonomi, işletme, uluslar arası ilişkiler, mühendislik ve hukuk bölümlerinde Almanca terminolojik destek programlarımızda sağlanabilmektedir.

Üniversite Almanca Hazırlık programı ile her zaman daha donanımlı hareket edin! Bizden bilgi alabilirsiniz.

TestDaF Hazırlık Özel Ders

Almanya’da akademik hayatınıza devam edebilmek için TestDaF sınavından belirli puanlar almanız gerekiyor! Türk-Alman Üniversitesi başta olmak üzere, yolu Almanya’dan geçecek tüm öğrenci ve akademisyenler için TestDaF hazırlık online özel derslerimiz ve grup eğitimlerimiz mevcut!

Online Almanca Kurslarımız

site arka plan Görseli
Öğrencilerimize Almanca egzersiz uygulamamız hediye!
7/24 istediğiniz yerden Almanca pratik yapın, hızla ilerleyin!

Canlı dersler ve ana materyallerin yanı sıra, eğitmenimizin platform üzerinden size özel atadığı ödevlerin takibi + sınıf içi uygulama üzerinden oyunlar, videolar

Kelime, dilbilgisi, okuma, dinleme, metin üretme ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize yönelik uygulama desteği ile bol egzersiz yapın!

blank

Almanca eğitimlerimize dair başka sorularınız mı var?

Eğitmenlerimiz, iptal ve ödeme koşulları, içerikler ve sınav hazırlıkları gibi sorularınızı cevapladık.