fbpx

Üniversite Almanca Hazırlık / Für Studenten

Türk Alman Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi’nin bölümlerinde Almanca hazırlık sınıfında öğrenci iseniz, doğru yerdesiniz!

 • Bölüm derslerinize geçmeden önce iyi bir Almanca temeli kazanmanızı ve hazırlık sınıfını sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlayacak olan üniversiteliler için Almanca hazırlık sınıfı programlarımız tam size göre!
 • Programımız iyi bir Almanca temeline sahip olup üniversite hayatınızda derslerinizi rahatlıkla geçmenizi ve de Almanca bilgilerinizi ileride iş hayatınıza da taşımanızı amaçlar.
 • Almanca eğitimlerimiz canlı sanal sınıf ortamında bire bir Almanca özel ders ya da 3-4 kişilik grupta gerçekleştirilebilmektedir.
Üniversite Almanca Hazırlık / Für Studenten

Nasıl ilerliyoruz, içerik nasıl?

 • Almanca derslerinizi, isterseniz bire bir isterseniz grup içinde olsun canlı sanal sınıf ortamında da alabilirsiniz.
 • Almanca üniversite hazırlık programlarımızda Almanca B2 seviyesine kadar genel Almanca dil bilgisi, kelime çalışmaları, sözlü ve yazılı ifade ve dinleme etkinlikleri yer almaktadır. Vize ve final, sınıf geçme gibi sınavlara göre özel düzenlemeler yapılır.
 • Almanca Özel Ders Programlarımız
 • Eğitim Metodumuz

Sınav Desteği

Almanca yazılı, görsel ve işitsel ek egzersizler ve üniversite müfredatına uygun takviye etkinlikler Üniversitelerin Almanca hazırlık sınıflarının vize, final ve de dönem geçme sınavlarına hazırlık

Seviye Atlama

Üniversitenin hazırlık sınıfında belirli bir Almanca seviyesine eriştiğiniz takdirde, Alman Dili ve Edebiyatı Ekonomi, işletme, uluslar arası ilişkiler, mühendislik ve hukuk bölümlerinde Almanca terminolojik destek programlarımızda sağlanabilmektedir.

Üniversite Almanca Hazırlık programı ile her zaman daha donanımlı hareket edin! Bizden bilgi alabilirsiniz.

TestDaF Hazırlık Özel Ders

Almanya’da akademik hayatınıza devam edebilmek için TestDaF sınavından belirli puanlar almanız gerekiyor! Türk-Alman Üniversitesi başta olmak üzere, yolu Almanya’dan geçecek tüm öğrenci ve akademisyenler için TestDaF hazırlık online özel derslerimiz ve grup eğitimlerimiz mevcut!

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
  Konuşma Başlat
  Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.