Almanca Özel Ders ve Eğitim

Almanca Özel Ders

Fazla zamanınız yok, ajandanız çok kalabalık ve kısa zamanda Almancada ilerlemek ve/veya Almancanın spesifik alanlarında destek ihtiyacı içinde misiniz? O zaman bire bir Almanca özel ders sizin için en doğru seçenek! İsterseniz bire bir, isterseniz seviyenize ve öğrenme hedeflerinize uygun 3-4 kişilik gruplarda  online olarak canlı eğitmenden Almanca ders alabilirsiniz.

Almanca Özel Ders ile Ne Sunuyoruz?

Size takviminize uygun, ihtiyaçlarınıza yönelik ve hızlı bir şekilde dile hakim olmanızı sağlayan özel bir ders programı ve buna göre de ders materyalleri sağlıyoruz.
Ana dili Almanca olan ya da ana dil seviyesinde Almanca bilen gerekli eğitim tecrübesi ve donanıma sahip eğitmenlerle nitelikli bir Almanca eğitimi sunuyoruz.

Hem A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyelerindeki ya da TestDaF, DSD1 , DSD 2 gibi Almanca sertifika sınavlarına hazırlık niteliğinde online Almanca derslerimiz var.

Ayrıca eğitmen kadromuz Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun, Almanya’da lisans ve/veya yüksek lisans seviyende eğitim görmüş kişilerden oluştuğu için Abitur ve Matura hazırlık özel derslerimiz de bulunuyor.

16 yıllık Almanca özel ders tecrübesi

Nasıl İlerliyoruz?

 1. Almanca ön bilginiz varsa Almanca seviye belirleme sınavı (sözlü ve yazılı / ayrıca online) ile ilk önce dil yeterliliğinizi ölçüyoruz.
 2. Bu test sonucunu inceleyip size Almanca ders programınızı oluşturduktan sonra gerekli ders materyallerinizi sağlıyoruz. Canlı sanal sınıf ortamında online almanca özel ders olarak eğitim alacağınız günleri sizinle ortaklaşa olarak belirliyoruz. Tüm derslerimiz zoom üzerinden gerçekleşiyor.
 3. Düzenli katılımlarınızla, eğitim boyunca, gerektiği durumlarda, Almancada ilerlemenize göre özel ders programınızı güncelliyoruz.

Almanca özel derslerimizde ne vaad ediyoruz?

Almanca online ders programlarımız dilde hızla yol kat etmenizi ve terzi işi tarzında kaliteli bir eğitim almanızı vaad eder.

1 Kur ne kadar zaman alıyor?

Almanca özel derslerde, normal bir kursa göre çok daha hızlı bir ilerleme kaydedersiniz. Burada hem zaman açısından hem de bire bir ya da 2 kişilik gruplarda 1 seviye ilerleme ortama 20-24 ders saati sürmektedir. Bir ders saatimiz 45 dakikadır.

Hangi günler Almanca özel ders alabilirim?

Almanca bire bir özel ders almak hedefindeyseniz hafta için ve/veya hafta sonu seçeneklerimiz mevcuttur. Grup derslerde ise kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ne kadar sıklıkta ders almalıyım?

Almancada hızlı ilerlemek istiyorsanız o dil ile ne kadar kuşatılırsanız o kadar iyi olacaktır, bu bakımdan özellikle başlangıç seviyesindeyseniz haftada en az 4 ders saati Almanca özel derslere katılmanızı tavsiye ederiz.

Online Almanca Ders Alabilir Miyim?

Evet! Hem de uzman bir eğitmenle canlı bir şekilde! Bunun için de sadece bir bilgisayarınız olması yeterli! Online Almanca özel ders hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Almanca Seviyeler ve Programlar

Hızlı ve Etkili Almanca Özel Dersler
Almanca dil seviyenize ve öğrenme hedeflerinize hitap eden ders programlarımız var! Seviyenize ve hedeflerinize uygun programı seçin ve derslere başlayarak bir kurstan çok daha kısa bir sürede ilerleme kaydedin!

 • Ders programlarımızın hepsi kurumumuzda ya da canlı sanal sınıf ortamında gerçekleştirilir.
 • 1 kurluk ilerleme katilim ve gerekli çabayı da sarf ettiğiniz takdirde 20-24 ders saatidir.
 • Tıp Almancası ve İş Almancası alanındaki eğitimlerimiz için B1 üzerinde Almanca bilmeniz gerekmektedir.
 • TestdaF grup ve 1-1 derslerimiz için en az B2 seviyesinde Almanca bilgisi gerekmektedir.
 • Alman Lisesi, Avusturya Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi öğrencileri için Abitur ve Matura‘ya yönelik dersler gerçekleşir.
 • Alkev, İelev, Alev gibi Almanca eğitim veren okul öğrencilerine ayrı özel derslerimiz vardır.
 • Almanca derslerimizin hepsi 10 yaş ve üzeri içindir.
 • Almanya ve Avusturya gibi ülkelerde lisans veya üzeri eğitim görebilmek ya da iş hayatına devam edebilmek için genelde B2 seviyesi şart koşulur.

Hedeflerinize Yönelik Almanca Özel Ders Programları

 • İster bire bir özel ders, isterseniz 3-4 kişilik sınıflarda akademisyen seviyesinde Almanca eğitmenlerle hedefinize uygun içerikler oluşturuyoruz!

Online Almanca Özel Ders

Nerede olursanız olun bu Almanca öğrenmenize engel değil. Canlı sanal sınıf ortamında Almanca sınavlara hazırlanın, bol bol konuşma pratiği yapın!

Abitur Hazırlık

Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi öğrencilerine, Alman Lisesi mezunu 14 yıllık Alman filoloğundan Abitur Almancası ve Alman edebiyatı dersleri! Dilerseniz Kadıköy ofisimizde dilerseniz canlı sanal sınıf ortamında öğrencilere tam destek.

TestdaF Hazırlık

Almanya’da akademil eğitim almadan önce mutlaka girmeniz gereken sınavlardan biri olan TestDaF sınavına yönelik dersler

  Online Almanca Kursu

  Uzman Alman filoloğu eşliğinde gerçekleştiriğimiz özel Ders kalitesindeki butik ve özgün Almanca eğitimlerimiz sizlerle

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
  Konuşma Başlat
  Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.