Almanca Özel Derslerimiz

Almanca Özel Ders

Fazla zamanınız yok, ajandanız çok kalabalık ve kısa zamanda Almancada ilerlemek ve/veya Almancanın spesifik alanlarında destek ihtiyacı içinde misiniz? O zaman bire bir Almanca özel ders sizin için en doğru seçenek! İsterseniz bire bir, isterseniz seviyenize ve öğrenme hedeflerinize uygun 3-4 kişilik gruplarda ister yüz yüze isterseniz online olarak canlı eğitmenle Almanca özel ders alabilirsiniz.

Almanca Özel Ders ile Ne Sunuyoruz?

Size takviminize uygun, ihtiyaçlarınıza yönelik ve hızlı bir şekilde dile hakim olmanızı sağlayan özel bir ders programı ve buna göre de ders materyalleri sağlıyoruz.
Ana dili Almanca olan ya da ana dil seviyesinde Almanca bilen gerekli eğitim tecrübesi ve donanıma sahip eğitim kalitesi sunuyoruz.

online almanca ders

14 yıllık Almanca eğitim tecrübesi

Nasıl İlerliyoruz?

Almanca ön bilginiz varsa Almanca seviye belirleme sınavı (sözlü ve yazılı / ayrıca online) ile ilk önce dil yeterliliğinizi ölçüyoruz. Ardından bu test sonucunu inceleyip size Almanca ders programınızı oluşturduktan sonra gerekli ders materyallerinizi sağlıyoruz. İster canlı sanal sınıf ortammında online almanca özel ders olarak isterseniz kurumumuzun genel merkezinde yüz yüze olarak eğitim alacağınız günleri sizinle ortaklaşa olarak belirliyoruz. Düzenli katılımlarınızla, eğitim boyunca, gerektiği durumlarda, Almancada ilerlemenize göre özel ders programınızı güncelliyoruz.

Almanca özel ders ne vadeder?

Almanca özel ders programlarımız dilde hızla yol kat etmenizi ve terzi işi tarzında kaliteli bir eğitim almanızı vaad eder.

1 Kur ne kadar zaman alıyor?

Almanca özel derslerde, normal bir kursa göre çok daha hızlı bir ilerleme kaydedersiniz. Burada hem zaman açısından hem de bire bir ya da 2 kişilik gruplarda 1 seviye ilerleme ortama 20-24 ders saati sürmektedir. Bir ders saatimiz 45 dakikadır.

Hangi günler Almanca özel ders alabilirim?

Almanca bire bir özel ders almak hedefindeyseniz hafta için ve/veya hafta sonu seçeneklerimiz mevcuttur. Grup derslerde ise kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ne kadar sıklıkta ders almalıyım?

Almancada hızlı ilerlemek istiyorsanız o dil ile ne kadar kuşatılırsanız o kadar iyi olacaktır, bu bakımdan özellikle başlangıç seviyesindeyseniz haftada en az 4 ders saati Almanca özel derslere katılmanızı tavsiye ederiz.

Online Almanca Ders Alabilir Miyim?

Evet! Hem de uzman bir eğitmenle canlı bir şekilde! Bunun için de sadece bir bilgisayarınız olması yeterli! Online Almanca özel ders hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Almanca Seviyeler ve Programlar

Hızlı ve Etkili Almanca Özel Dersler
Almanca dil seviyenize ve öğrenme hedeflerinize hitap eden Almanca özel ders programlarımız var! Seviyenize ve hedeflerinize uygun programı seçin ve derslere başlayarak bir kurstan çok daha kısa bir sürede ilerleme kaydedin!

  • Almanca özel ders programlarımızın hepsi kurumumuzda ya da canlı sanal sınıf ortamında gerçekleştirilir.
  • 1 kurluk ilerleme katilim ve gerekli çabayı da sarf ettiğiniz takdirde 20-24 ders saatidir.
  • Tıp Almancası ve İş Almancası alanındaki eğitimlerimiz için B1 üzerinde Almanca bilmeniz gerekmektedir.
  • Almanya ve Avusturya gibi ülkelerde lisans veya üzeri eğitim görebilmek ya da iş hayatına devam edebilmek için genelde B2 seviyesi şart koşulur.
Ders Programı

A1

A2

B1

B2

C1

C2

Genel Almanca x x x x x x
Almanca Konuşma Sınıfı x x x x
Çocuklar için Almanca x x x
Gençler için Almanca x x x x
TestDaF & DSD 1 x x
Mesleki Almanca x x x x
Abitur/Matura & DSD 2 x x

Hedeflerinize Yönelik Almanca Özel Ders Programları

  • İster bire bir özel ders, isterseniz 3-4 kişilik sınıflarda akademisyen seviyesinde Almanca eğitmenlerle hedefinize uygun içerikler oluşturuyoruz!
online özel almanca ders

Online Almanca Özel Ders

Nerede olursanız olun bu Almanca öğrenmenize engel değil. Canlı sanal sınıf ortamında Almanca sınavlara hazırlanın, bol bol konuşma pratiği yapın!

abitur matura hazırlık

Abitur Hazırlık

Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi öğrencilerine, Alman Lisesi mezunu 14 yıllık Alman filoloğundan Abitur Almancası ve Alman edebiyatı dersleri! Dilerseniz Kadıköy ofisimizde dilerseniz canlı sanal sınıf ortamında öğrencilere tam destek.

almanca-ozel-ders-istanbul

TestdaF Hazırlık

Almanya’da akademil eğitim almadan önce mutlaka girmeniz gereken sınavlardan biri olan TestDaF sınavına yönelik dersler

KAYIT OL
online almanca kursu istanbul

Online Almanca Kursu

Uzman Alman filoloğu eşliğinde gerçekleştiriğimiz özel Ders kalitesindeki butik ve özgün Almanca eğitimlerimiz sizlerle

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?