fbpx

Almanca Özel Ders – FL Deutsch

Almanca Özel Derslerimiz

Fazla zamanınız yok, ajandanız çok kalabalık ve kısa zamanda Almancada ilerlemek ve/veya Almancanın spesifik alanlarında destek ihtiyacı içinde misiniz? O zaman bire bir Almanca özel ders sizin için en doğru seçenek! İsterseniz bire bir, isterseniz seviyenize ve öğrenme hedeflerinize uygun 3-4 kişilik gruplarda  online olarak canlı eğitmenden Almanca ders alabilirsiniz.

Almanca Özel Ders

Almanca Özel Ders ile Ne Sunuyoruz?

Size takviminize uygun, ihtiyaçlarınıza yönelik ve hızlı bir şekilde dile hakim olmanızı sağlayan özel bir ders programı ve buna göre de ders materyalleri sağlıyoruz.
Ana dili Almanca olan ya da ana dil seviyesinde Almanca bilen gerekli eğitim tecrübesi ve donanıma sahip eğitmenlerle nitelikli bir Almanca eğitimi sunuyoruz.

 • Hem A1, A2, B1, B2 ve C1 seviyelerindeki ya da TestDaF, DSD1 , DSD 2 gibi Almanca sertifika sınavlarına hazırlık niteliğinde online Almanca derslerimiz var.
 • Ayrıca eğitmen kadromuz Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun, Almanya’da lisans ve/veya yüksek lisans seviyende eğitim görmüş kişilerden oluştuğu için Abitur ve Matura hazırlık özel derslerimiz de bulunuyor.

 

Almanca Özel Ders Randevusu Alın!

Randevuyu almadan önce mutlaka aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz!

1-1 Almanca derslerimizi deneyimlemek için, ders paketlerimizden ya da açılan kurslarımıza göz atmadan önce, online randevu alabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra tüm ders giriş bilgileri ve seviye tespit sınavımız mailinize otomatik ulaşacaktır.

 • Aşağıdaki bölümden ders çeşidini ve eğitmeni seçip takvimden uygun zamanı belirleyerek ilerleyebilirsiniz.
 • Deneme derslerimiz, bu sistemimizin suistimal edilmemesi ve eğitmenlerimizin emeği açısından ücretlidir ve 40 dakika sürmektedir.
 • Buradan siz kayıt olduktan sonra mailinize Zoom bilgileri ve seviye belirleme sınavının giriş bilgileri düşecektir. Lütfen çok az Almanca bilginiz olsa dahi seviye belirleme testini derse en fazla 4 saat kalaya kadar gerçekleştiriniz.
 • Lütfen aynı güne randevu almayınız. Ders randevunuzu en az 12 saat sonrasına alınız.
 • Bu derslerin amacı ihtiyaçlarınızı ve sizi tanımak ve özel derslerle ilgileniyorsanız hedeflerinize uygun ders programına dair bilgi vermektir. Aynı zamanda eğitmenimizin ders verme tarzını da gözlemleme fırsatınız olacaktır.
 • Deneme dersilerimiz 40 dakika sürmektedir, deneme dersi ücretlerini aşağıda ‘Tek Seferlik Deneme Dersi + Online Seviye Belirleme & İhtiyaç Analizi’ seçeneğine tıkladığınızda görebilir ve ilerleyebilirsiniz.
 • Toplu özel ders paketlerinden satın almak isterseniz, ‘Almanca Özel Ders Paketleri’ seçeneğine tıklayıp ilerleyebilirsiniz. Toplu ders paketi satın aldığınızda her ders 50 dakika sürmektedir. Satın alırken tek bir tarih seçmeniz yeterlidir, geri kalan ders zamanları için eğitmenimizle ilk dersinizde konuşarak belirleyebilirsiniz.
Loading...

 

 

EĞİTMENLERİMİZ

 

Eğitmenlerimizin uzmanlığı ve başarıları konusunda iddialı ve rakipsizsiz!

 

blank

Canlı derslerimize ek Almanca egzersiz uygulamamız hediye!

7/24 istediğiniz yerden Almanca pratik yapın, hızla ilerleyin!

Canlı dersler ve ana materyallerin yanı sıra, eğitmenimizin platform üzerinden size özel atadığı ödevlerin takibi + sınıf içi uygulama üzerinden oyunlar, videolar

Kelime, dilbilgisi, okuma, dinleme, metin üretme ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize yönelik uygulama desteği ile bol egzersiz yapın!

 

16 Yıldır Almanca Özel Ders Tecrübesi

 

Nasıl İlerliyoruz?
 • Almanca ön bilginiz varsa Almanca seviye belirleme sınavı (sözlü ve yazılı / ayrıca online) ile ilk önce dil yeterliliğinizi ölçüyoruz.
 • Bu test sonucunu inceleyip size Almanca ders programınızı oluşturduktan sonra gerekli ders materyallerinizi sağlıyoruz. Canlı sanal sınıf ortamında online almanca özel ders olarak eğitim alacağınız günleri sizinle ortaklaşa olarak belirliyoruz. Tüm derslerimiz zoom üzerinden gerçekleşiyor.
 • Düzenli katılımlarınızla, eğitim boyunca, gerektiği durumlarda, Almancada ilerlemenize göre özel ders programınızı güncelliyoruz.
Almanca özel derslerimizde ne vaadediyoruz?

Almanca online ders programlarımız dilde hızla yol kat etmenizi ve terzi işi tarzında kaliteli bir eğitim almanızı vaad eder.

1 Kur ne kadar zaman alıyor?

Almanca özel derslerde, normal bir kursa göre çok daha hızlı bir ilerleme kaydedersiniz. Burada hem zaman açısından hem de bire bir ya da 2 kişilik gruplarda 1 seviye ilerleme (mesela tüm A1) ortama 15-20 ders saati sürmektedir. Bir ders saatimiz 50 dakikadır.

Hangi günler Almanca özel ders alabilirim?

Almanca bire bir özel ders almak hedefindeyseniz hafta için ve/veya hafta sonu seçeneklerimiz mevcuttur. Grup derslerde ise kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ne kadar sıklıkta ders almalıyım?

Almancada hızlı ilerlemek istiyorsanız o dil ile ne kadar kuşatılırsanız o kadar iyi olacaktır, bu bakımdan özellikle başlangıç seviyesindeyseniz haftada en az 4 ders saati Almanca özel derslere katılmanızı tavsiye ederiz.

Online Almanca Ders Alabilir Miyim?

Evet! Hem de uzman bir eğitmenle canlı bir şekilde! Bunun için de sadece bir bilgisayarınız olması yeterli! Online Almanca özel ders hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Almanca Seviyeler ve Programlar

Hızlı ve Etkili Almanca Özel Dersler
Almanca dil seviyenize ve öğrenme hedeflerinize hitap eden ders programlarımız var! Seviyenize ve hedeflerinize uygun programı seçin ve derslere başlayarak bir kurstan çok daha kısa bir sürede ilerleme kaydedin!

 • Ders programlarımızın hepsi kurumumuzda ya da canlı sanal sınıf ortamında gerçekleştirilir.
 • Tıp Almancası ve İş Almancası alanındaki eğitimlerimiz için B1 üzerinde Almanca bilmeniz gerekmektedir.
 • TestdaF grup ve 1-1 derslerimiz için en az B2 seviyesinde Almanca bilgisi gerekmektedir.
 • Alman Lisesi, Avusturya Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi öğrencileri için Abitur ve Matura‘ya yönelik dersler gerçekleşir.
 • Alkev, İelev, Alev gibi Almanca eğitim veren okul öğrencilerine ayrı özel derslerimiz vardır.
 • Almanca derslerimizin hepsi 7 yaş ve üzeri içindir.
 • Almanya ve Avusturya gibi ülkelerde lisans veya üzeri eğitim görebilmek ya da iş hayatına devam edebilmek için genelde B2 seviyesi şart koşulur.
 

A1

A2 B1 B2 C1
Genel Almanca

X

X X X

X

Goethe / TELC / ÖSD Hazırlık

X

X X X X
Sağlık Çalışanları için Almanca    

X

X

X

İş Almancası  

 

X X

X

TestDaF Hazırlık       X X
Almanca okullar takviye ders

X

X X X

X

Abitur & Matura Hazırlık       X

X

DSD 1   X

X

   
DSD 2       X

X

 

Hedeflerinize Yönelik Almanca Özel Ders Programları

 

fl-deutsch

Online Almanca Özel Ders

Nerede olursanız olun bu Almanca öğrenmenize engel değil. Canlı sanal sınıf ortamında Almanca sınavlara hazırlanın, bol bol konuşma pratiği yapın!almanca özel ders

Abitur Hazırlık

Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi öğrencilerine, Alman Lisesi mezunu 14 yıllık Alman filoloğundan Abitur Almancası ve Alman edebiyatı dersleri! Dilerseniz Kadıköy ofisimizde dilerseniz canlı sanal sınıf ortamında öğrencilere tam destek. 

TestDaF Hazırlık

Almanya’da akademik eğitim almadan önce mutlaka girmeniz gereken sınavlardan biri olan TestDaF sınavına yönelik dersler 

Almanca Kurslarımız


thumb-1A2.1 – A2.2 Online Almanca Kursu

₺7,894.20

B2.1 ve B2.2 Online Almanca Kursu

blankOnline almanca kursu kesit 5

₺7,316.00

A2 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri


thumb-1A2.1 – A2.2 Online Almanca Kursu

₺5,664.00

A1.1 ve A1.2 Online Almanca Kursu


thumb-1
A2.1 – A2.2 Online Almanca Kursu

₺7,894.20

B1.1 ve B1.2 Online Almanca Kursu

thumb-1
A2.1 – A2.2 Online Almanca Kursu
₺6,490.00

A2.1 – A2.2 Online Almanca Kursu


thumb-1B2-C1 Online TestDaF Almanca Kursu

₺7,894.20

B2-C1 Online TestDaF Almanca Kursu

blankOnline almanca kursu kesit 5

₺7,316.00

A1 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise ÖğrencileriYardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.