fbpx

FL-Deutsch

Online Almanca Eğitimi

Ezberci dil eğitimi metotları yerine, katılımcıların Almanca öğrenme hedeflerine ve dil becerilerine yönelik ‘terzi işi’ tarzında yıllardan online Almanca eğitimi sunuyoruz. Akademik kadromuz ana dil seviyesinde Almanca bilen ve aynı zamanda Almanca öğretmek konusunda profesyonelleşmiş, uluslar arası eğitmenlerden oluşuyor. Online derslerimizde, yüz yüze derslere nispeten çok daha verimli bir eğitim deneyimi sunuyoruz. Çünkü günümüz teknolojisine uygun, Almancayı kavramıza yönelik içerik ve metotlar kullanıyoruz. Online Almanca derslerimiz hem özel ders olarak hem de grup dersleri şeklinde sizlerle!

Zamandan tasarruf ederek hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan ve size Almancanın hem yapısını kavrama hem de yazılı, sözlü ve işitsel olarak Almancayı tecrübe ederek onu bir dil olarak özümsemenizi mümkün kılan bir özel Almanca eğitimi sunuyoruz. Sınav hazırlıklarına yönelik de online Almanca dersler sağlıyoruz. Peki biz bunu nasıl yapıyoruz?

Eğitmen Kalitesi

Alman ekolünden gelen, ders verdiği alanda eğitim verme tecrübesi olan ana dil derecesinde Almanca bilgisi olan eğitmenler

Akademik Takip

Eğitim programınız gelişimize odaklı bir şekilde hazırlanır, takip edilir ve gerektiğinde güncellenir.

Eğitim Materyalleri

Almanca eğitimi konusunda köklü ve yenilikçi yayın evlerinin yabancı dil olarak Almanca eğitim setlerini ve ayrıca özel olarak oluşturduğumuz ders materyallerini kullanıyoruz. Bunların dışında dil bilgisi, konuşma gibi alanlara yönelik yardımcı materyaller sunuyoruz.

Kalabalık olmayan sınıflar

Size bire bir özel dersler ya da en fazla 4-5 kişilik grup eğitimleri sunuyoruz. Böylece bir dershanede 1 kuru tamamlamak için size özel programlarla çok daha hızlı ve etkili bir şekilde Almancada çok daha fazla yol kat edebiliyorsunuz.

Özel Almanca Eğitimi

Nasıl Online Almanca Eğitimi Veriyoruz?

Bire bir Almanca özel ders ve Almanca grup eğitimlerimiz Zoom üzerinden, eğitmeninizle canlı sanal sınıf ortamında gerçekleşiyor. Aynı zamanda sınırsız Almanca egzersiz platformu ile, istediğiniz her zaman her yerden tüm Almanca dilbilgisi, konuşma, metin üretme, okuduğunu anlama, dinlediğini anlama gibi egzersizlerimizi yapabiliyorsunuz!

Size sunduğumuz online Almanca eğitimi, uygun materyallerimiz sayesinde, yüz yüze eğitimden kalite olarak farksızdır. Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun, online Almanca derslerimize katılabilirsiniz.

site arka plan Görseli

Eğitmenlerimize Göz At!

Almanca Özel Ders

Özellikle Almancada belli alanlarda kendinizi geliştirmek, hızlı bir şekilde yol kat etmek ve ajandanıza uygun bir ders takvimi belirmek için en ideal seçenektir.

Online Almanca Kursu

Almanca seviyenize ve öğrenme amaçlarınıza uygun düştüğü takdirde 5-7 kişiden oluşan açık sınıflarımızda eğitim görebilirsiniz.

goethe Telc hazırlık

Goethe, Telc Hazırlık

A1 seviyesinden C1 seviyesine ÖSD, TELC, GOETHE sınavlarına hazırlık derslerimiz hem özel ders hem de grup derslerle

dsd hazırlık

DSD 1 ve DSD 2 Hazırlık

DSD 1 ve DSD 2 hazırlık derslerimizle isterseniz özel ders isterseniz grup derslerle hedeflerinize ulaşın

matura abitur hazırlık

Abitur Hazırlık

Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi öğrencilerine Abitur Almancası ve Alman edebiyatı dersleri!

Testdaf için Almanca özel ders

TestdaF Hazırlık

Almanya’da akademik eğitim almadan önce mutlaka girmeniz gereken sınavlardan biri olan TestDaF sınavına yönelik dersler

Online Almanca eğitimi ile ilgili başka sorularınız mı var?

Eğitmenlerimiz, iptal ve ödeme koşulları, içerikler ve sınav hazırlıkları gibi sorularınızı cevapladık.