fbpx

FL-Deutsch

Whatsapp Mesaj

Online Almanca Eğitimi

Ezberci dil eğitimi metotları yerine, katılımcıların Almanca öğrenme hedeflerine ve dil becerilerine yönelik ‘terzi işi’ tarzında online Almanca eğitimi sunuyoruz. Zamandan tasarruf ederek hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan ve size Almancanın hem yapısını kavrama hem de yazılı, sözlü ve işitsel olarak Almancayı tecrübe ederek onu bir dil olarak özümsemenizi mümkün kılan bir özel Almanca eğitimi sunuyoruz, peki biz bunu nasıl yapıyoruz?

Eğitmen Kalitesi

Alman ekolünden gelen, ders verdiği alanda eğitim verme tecrübesi olan ana dil derecesinde Almanca bilgisi olan eğitmenler

Akademik Takip

Eğitim programınız gelişimize odaklı bir şekilde hazırlanır, takip edilir ve gerektiğinde güncellenir.

Eğitim Materyalleri

Almanca eğitimi konusunda köklü ve yenilikçi yayın evlerinin yabancı dil olarak Almanca eğitim setlerini ve ayrıca özel olarak oluşturduğumuz ders materyallerini kullanıyoruz. Bunların dışında dil bilgisi, konuşma gibi alanlara yönelik yardımcı materyaller sunuyoruz.

Kalabalık olmayan sınıflar

Size bire bir özel dersler ya da en fazla 4-5 kişilik grup eğitimleri sunuyoruz. Böylece bir dershanede 1 kuru tamamlamak için size özel programlarla çok daha hızlı ve etkili bir şekilde Almancada çok daha fazla yol kat edebiliyorsunuz.

Özel Almanca Eğitimi

Nasıl Online Almanca Eğitimi Veriyoruz?

Bire bir Almanca özel ders ve Almanca grup eğitimlerimiz Zoom üzerinden, eğitmeninizle canlı sanal sınıf ortamında gerçekleşiyor. Aynı zamanda sınırsız Almanca egzersiz platformu ile, istediğiniz her zaman her yerden tüm Almanca dilbilgisi, konuşma, metin üretme, okuduğunu anlama, dinlediğini anlama gibi egzersizlerimizi yapabiliyorsunuz!

Size sunduğumuz online Almanca eğitimi, uygun materyallerimiz sayesinde, yüz yüze eğitimden kalite olarak farksızdır. Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun, Almanca derslerimize katılabilirsiniz.

site arka plan Görseli

Eğitmenlerimize Göz At!

Almanca Özel Ders

Özellikle Almancada belli alanlarda kendinizi geliştirmek, hızlı bir şekilde yol kat etmek ve ajandanıza uygun bir ders takvimi belirmek için en ideal seçenektir.

Online Almanca Kursu

Almanca seviyenize ve öğrenme amaçlarınıza uygun düştüğü takdirde 5-7 kişiden oluşan açık sınıflarımızda eğitim görebilirsiniz.

Almanca eğitimlerimize dair başka sorularınız mı var?

Eğitmenlerimiz, iptal ve ödeme koşulları, içerikler ve sınav hazırlıkları gibi sorularınızı cevapladık.
× Sorunuz mu var?