fbpx

FL-Deutsch

KAYIT İPTAL ŞARTLARI (CAYMA HAKKI):

1- fl-deutsch.com web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2- Her ne sebeple olursa olsun, kursun başlama tarihine kadar yapılan her türlü iptal talebi halinde, kursiyer tarafından ödenen bedelden %10’u kadar cayma bedeli kesintisi yapılır, kalan kısım bir ay içerisinde kursiyere iade edilir.
3- Satın alınan online kursun başlama tarihinden sonra, kayıt iptali ancak hastalık ve benzeri engeller halinde mümkündür. Bu şartların dışında herhangi bir sebeple iptal hakkı bulunmamaktadır.
4- Kursiyer tarafından iptal gerekçesi Formula Dijital Eğitim Ltd. Şti’ye ya yazılı olarak veya e posta ile (info@fl-deutsch.com) bildirilir. Bu şekilde bildirilmeyen iptal talepleri kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.
5- Kursun başlama tarihinden sonra, yukarıda belirtilen gerekçelerle yapılan kayıt iptali halinde, kursiyer tarafından ödenen bedelden, iptal öncesinde yapılmış derslerin bedeli ve satın alınan kurs bedelinin %10’u kadar cayma bedeli düşüldükten sonra kalan kısım bir ay içerisinde iade edilir.
6- Kursiyer tarafından, kayıt iptali ve yapılan ödemelerin iadesine yönelik yapılacak, haklı ve gerekçeli, tüm yazılı talepler, talep tarihinden sonra ve henüz gerçekleşmemiş derslerin bedeli için değerlendirmeye alınır. Yazılı talep tarihine kadar gerçekleşmiş olan derslerin bedelinin iadesi, hiç bir durumda mümkün değildir.
7- Kayıt sırasında indirim uygulanan kursiyerin yukarıda belirtilen şartlar dahilinde kur iptali söz konusu olması halinde, kursiyer iptal sonrası durumda indirim haklarını kaybeder ve iptal sonrası duruma göre yeniden ücretlendirme yapılır.
8- Kurslarımızın kapasitesi en az 4 kursiyerden oluşmaktadır. Kurs başlangıcında kursiyer sayısının yetersiz olması durumunda, kursu iptal etme veya erteleme hakkımız saklıdır. Bu durumda kursiyerlere başka bir kursa devam etme veya ücretin tamamını iade etme seçeneklerini sunmaktayız. Sadece kayıt süresi bitiminde asgari katılımcı sayısına ulaşan kurslar açılabilmektedir.

KAYIT DONDURMA & Ders İptali

1- Yukarıda belirtilen hususların dışında iş yoğunluğu, bir yakının vefatı, iş değişikliği, ailevi problemler, yurt içi ve yurt dışı seyahat, çalışma saati değişikliği vs. gerekçeler kayıt iptali için değerlendirmeye alınmayacaktır. Ancak kursiyer tarafından bildirilen gerekçenin FL DEUTSCH tarafından uygun görülmesi halinde, kursiyere sadece bir dönem için kayıt dondurma hakkı verilebilir.
2- Kursiyerin bir kurluk eğitiminin başlamasından sonra kayıt dondurmak istemesi halinde, kursiyer, takip eden dönemde eğitime kurun ilk dersinden yeniden başlar. Bu durumda kursiyerin girmiş ve gireceği ders sayısı ile anlaşma yapılan ders saati arasında fark çıkması halinde, ücreti ödenmemiş dersler için kursiyer tarafından ayrıca ödeme yapılır.
3- Bire-Bir dersler için; derse herhangi bir sebepten dolayı gelemezseniz sözleşmenize göre 12 saat öncesinden haber vermeniz gerekir. Ancak acil durumlar ve ani gelişmeler durumunda bu süreyi 4 saate kadar esnete biliriz. Yani ders başlama saatinizden en geç 4 saat önce bize gelemeyeceğinizi bildirmeniz gerekir. Aksi durumda sebep ne olursa olsun dersiniz YAPILMIŞ SAYILIR.
4- 2 kişi ve üzeri grup online derslerin belirlenen zamanlarda gerçekleştirilmesi mecburidir. Eğitmen tarafından gerçekleşen iptallerde fl-deutsch.com yapılmamış dersin telafisini 2 hafta içinde gerçekleştirir. Kursiyerin yazılı belgeli mücbir bir sebep olmaksızın online canlı grup dersine katılmaması durumunda her hangi bir telafi dersi düzenlenmez, fakat eğitmeni dersleri kaldığı yerden takip edebilmesi için, kursiyerin katılamadığı dersin içeriklerini, ödevlerin, notlarını paylaşır.
5- Dersler, öğretmen ve yönetimle ilgili öneri ve şikâyetleriniz bizler için önemlidir. Bu yüzden bu konulardaki fikirlerinizi SÖZLÜ ve YAZILI olarak zamanında bize sununuz.
6- Canlı sanal sınıf üzerinden hem bire-bir hem de grup derslerimizin ses ve video kaydı kesinlikle tutulmamaktadır. Fl-deutsch.com’un sunduğu derslerin gizlice kaydı ve çoğaltılması durumunda yasal işlem başlatılır.

Cayma ve iptal hakkı bildirimlerini yapacağınız yazılı ve elektronik adresler:

Cengiz Topel Sok No:1/5 Kalamış Fenerbahçe İstanbul

info@fl-deutsch.com

× Sorunuz mu var?