fbpx

FL-Deutsch

Şirketler için Almanca

Şirketler için Almanca eğitim programlarında, Alman ekolünden gelen güçlü eğitim kadromuz ve 17 yıllık eğitim deneyimimizle,  kurumunuza Almanca diline dair iş hayatına yönelik pratikler sunuyoruz. Aynı zamanda eğitimde dijitalleşmek adına sunabileceğimiz akıllı çözümlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şirketler için Almanca eğitimi planlarınızda, klasik canlı sanal sınıf eğitimlerimiz ve/veya Almanca akıllı blended e-learning seçenekleriyle kurumunuza özel, terzi işi çözümler üretebiliyoruz:

  • Online Canlı Sanal Sınıf: Kurumunuz içi Almanca 1-1 dersler ya da kapalı gruplarda, canlı sanal sınıf ortamında, alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, Klett, Hueber, Langenscheidt yayınlarının materyallerini kullanarak Wirtschaftsdeutsch, Deutsch für den Beruf alanlarında terzi işi online Almanca eğitimler sunuyoruz.
  • Akıllı Blended E-Learning: Globalleşen kurumların yabancı dil alanındaki eğitim ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş akıllı blended e-learning çözümümüzle çalışanlarınıza, 7/24 her türlü cihaz ve işletim sisteminden ulaşabilecekleri bir eğitim platformu sunuyoruz. Bu çözümümüz, çalışanlarınıza tek bir platformdan, 1-1 özel dersler, açık sanal sınıflar, düzenli olarak giriş yapılarak tamamlanması gereken bir kurs, yazma, konuşma, kelime, telaffuz egzersizleri, iş alanına uygun Almanca makale ve videolar sunabiliyor.

 

 Klasik Canlı Sanal SınıfBlended E-Learning – Smart PaketiBlended E-Learning – Expert PaketiBlended E-Learning – Expert Pro Paketi
Online Seviye BelirlemeVarVarVarVar
Online İhtiyaç AnaliziVarVarVarVar
RaporlamaAyda 1 kurumla paylaşılır7/24 erişilebilir & indirilebilir7/24 erişilebilir & indirilebilir7/24 erişilebilir & indirilebilir
1-1 özel dersVar (otonom randevu)xxVar (otonom randevu)
Canlı sanal sınıf eğitimiVar (şirketinize özel kapalı grup – sabit zamanlarda)Var (açık sınıf – otonom randevu)Var (açık sınıf- otonom randevu)Var (açık sınıf – otonom randevu)
EgzersizlerHueber, Klett, Langenscheidt yayınevi kitaplarından + ek FL-Deutsch materyallerinden yazma, konuşma, dinleme, okuma, dil bilgisi egzersizleri (bulut üzerinden paylaşılır)Düzenli kurs + Dilbilgisi + Kelime + telaffuz + video & metin anlama egzersizleriSmart özellikleri + Geri bildirimli Yazma & Video üzerinden sözlü iletişim egzersizleriExpert Özellikleri + uzaktan anlık koçluk

Kurumlar için Almanca seviye belirleme testi ve aynı zamanda eğitim süresince de aylık olarak sunduğumuz raporlamalarla ölçülebilir, takip edilebilir ve verimli bir şirket eğitimi sağlıyoruz. Kurumunuzun ihtiyaçları dahilinde şirketler için Almanca eğitimi çözümlerimizi harmanlayarak da sunabiliriz. Kurumsal teklif iletebilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz:

Şirketler için Almanca Bilgi Talep Formu

KAYIT OL
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz
Lütfen telefon numaranızı belirtilen formatta başında sıfır (0) olmadan giriniz. Örn: (123)456-78-90
Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz