fbpx

FL-Deutsch

Az kişilik sınıflarda online Almanca kursu

Her seviyedeki online Almanca kursu seçeneklerimiz ile fazla kalabalık olmayan sınıflarda, hem genel Almanca hem de Almanca sertifika sınavlarına yönelik derslerimize katılıp hedeflerinize ulaşın. Online Almanca kurs programları en fazla 4-7 kişilik sınıflarda gerçekleşir. Belirli tarihlerde başlar. Genel online Almanca kurs programlarımız 6 hafta sürer. Dsd ya da TestDaF gibi sınav hazırlıkları ve çocuklar, gençler için olan Almanca online grup ders programlarımız ise farklı sürelerdedir. Açık sınıflarımız hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki randevu platformundan inceleyebilirsiniz.

Az kişilik grupta ders

En az 3, en fazla 7-8 kişilik grupta düzenli canlı online Almanca dersler

Sınavlara yönelik içerikler

Telc, Goethe, Ösd, TestDaF gibi sertifika sınavlarına hazırlık özelliğinde içerikler

Materyaller

Hueber yayınlardan materyaller ve Almanca egzersiz platformu ile her zaman her yerde pratik

Her bir seviyede 6 hafta

Online Almanca kursu A1-C1 seviyesine kadar, her seviye 6 hafta

Grup içinde bol pratik

Az kişilik gruplarda, derslerde Almanca pratik yapma imkanı

Alanında uzman eğitmenler

Yıllardır Almanca eğitim veren tecrübeli eğitmenler

Her Seviyede Online Almanca Kursu

Online Almanca Kursu için nasıl kayıt olabilirsiniz?

  • Aşağıdaki randevu platformundan ilgilendiğiniz online Almanca kursu için eğitmen detayı ve ders günleri için daha fazla bilgi edinmek isterseniz, kurs görselinin altında yer alan ‘İncele, Bilgi al’ yazısına tıklayın.Bu bölümde kurslarımızın başlangıç tarihi ve katılım şartları hakkında bilgiler yer almaktadır.
  • Ardından ilgilendiğiniz kursu seçip ilerleyin.
  • Sistem size online Almanca kursu başlama tarihi ve saatini gösterecektir. (Kimi online Almanca grup ders programlarımızın başlangıç tarihi katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Açıklamaları lütfen takip edin.)
  • Kursu seçtiğinizde size açılan takvimde yer alan ilk zamana tıklayı ve giriş yaparak ilerleyin. Kaydınızın ardından Almanca online grup ders açıklamaları mailinize otomatik olarak iletilecektir.

Almanca Grup Dersler için Seviye ve Materyaller

  • A1 seviyesinden C1 seviyesinin sonuna kadar zaman zaman grup ders halinde sunulan online Almanca kursu başlamaktadır. Yakında başlayacak Almanca grup ders bilgilerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Hepsinde kontenjan sınırlıdır. Grup derslerimiz en az 4 katılımcı ile başlar. 
  • A1-C1 seviyesine kadar her seviye 6 haftalık online Almanca kursu sunulmaktadır. Grup derslerimizde 6 haftada mesela A1.1 seviyesinden, A1.2 seviyesine ilerlersiniz.
  • Hueber yayınlarının materyallerini tercih ediyoruz. Materyaller tarafımızdan pdf olarak iletilmektedir, ayrıca eğitmenlerimiz kendi materyallerini de derslerde sunabilmektedir.
  • Eğitmenimizle gerçekleşen canlı derslerimizin yanı sıra, online Almanca kursu grup derslerimize dahil olan tüm öğrencilerimize Almanca egzersiz platformumuz da hediyedir. Bu platformdan eğitmenimiz size ödevler verebilmekte ve takip edebilmektedir. Ayrıca kelime,  dilbilgisi, okuduğunu anlama, dinlediğini anlama gibi birçok alanda ek Almanca egzersizleri, ister web üzerinden isterseniz telefonunuza uygulamamızı indirerek 7/24 yapabilirsiniz.
  • Sınav hazırlıkları için bu süre değişkenlik gösterebilir. Güncel online Almanca kursu listesini yukarıdaki rezervasyon sayfamızda bulabilirsiniz. Aşağıdan size uygun Almanca online grup ders seçeneği ile ilerleyebilirsiniz.

Öğrencilerimize Almanca egzersiz uygulamamız hediye!

7/24 istediğiniz yerden Almanca pratik yapın, hızla ilerleyin!

Online Almanca kursu sunduğumuz öğrencilerimize, ana materyallerin yanı sıra, Blended E-Learning platformu sunuyoruz. Bu platformda, ödevlerin takibi ve uygulama üzerinden dilin her alanında egzersizler, oyunlar, videolar da var.

Platformumuz sayesinde kelime, dilbilgisi, okuma, dinleme, metin üretme ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize yönelik uygulama desteği ile bol egzersiz yapın!

blank

Almanca Seviyenizi Belirleyin

Almanca Özel Ders

Özellikle Almancada belli alanlarda kendinizi geliştirmek, hızlı bir şekilde yol kat etmek ve ajandanıza uygun bir ders takvimi belirmek için en ideal seçenektir.

Goethe / TELC / ÖSD Hazırlık

Almanca online grup ders ya da özel ders olarak sertifika sınavlarına, uzman eğitmenlerimizle hedef odaklı bir biçimde hazırlanabilirsiniz.

Mutlu öğrencilerimizden bazılarının yorumları…

37 değerlendirmeye göre.
Gizem Sengul
Gizem Sengul
02/05/2023
Haftanın her günü olan grup dersleri felaketinden sonra bu kursu buldum. Henüz 1 kur bitirdik. Almanca öğrenmeye başladığımdan beri ilk defa ilerlemiş gibi hissediyorum. Ayrıca çok iyi bir platform sistemleri var. Kaynaklar için ekstra ödeme yapmanız gerekmiyor. Sistem üzerinden tüm derslerinizi yönetebiliyorsunuz. Başka hocalardan ders almak isterseniz o da mümkün. Deneme dersiyle başlamanızı öneririm 💫
Bora Buluş
Bora Buluş
26/12/2022
Oğlumuz için Almanca özel ders arayışlarımız esnasında Fl-Deutsch ile karşılaştık. Gerek ön bilgilendirme sürecindeki ilgi, gerek tanışma dersi kurgusuyla kafanızdaki çoğu konuyu zaten ilk günden yanıtlanmış oluyorlar. Murat Sözen Bey’e de keyifli dersleri için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
turgay yaraş
turgay yaraş
10/10/2022
Almanca ögrenme sürecinde kesinlikle tavsiye edeceğim bir kurumdur. Aldığım dersler çok verimli ve faydalıydı.
Deniz Biçer
Deniz Biçer
24/08/2022
A2 ve B1 Almanca kurslarımı buradan aldım. Memnun kaldım, B2’yi de buradan alacağım. Onur hocanın güzel anlatımı, birçok kaynak kullanması ve ders saatlerini uygun şekilde ayarlaması; Nevra Hanım’ın sağladığı anlayışla güzel bir ekip. Teşekkür ediyorum, sevgiler ❤
dilara omer
dilara omer
02/06/2022
ileri düzey almancanız olup almanca pratiğinizi arttırmak, dili hatırlamak istiyorsanız, birebir dersleri kesinlikle öneririm. Kurumun abitur ve matura sınavlarına destekleyici nitelikte olması zaten bu alanda profesyonel olduklarını gösteriyor. uzun süren araştırma sonrası bir arkadaşım aracılığıyla Fl-Deutsch ile tanıştım. Yasemin hoca ile yazı, konuşma ve eksik olduğumu hissettiğim alanlarda onun da yönlendirmesi ile ilerleme katettiğimi ve özgüvenimin arttıgını düşünüyorum. Teşekkürler
Bülent Ay
Bülent Ay
01/06/2022
Oğlum C1 sınavına hazırlanırken araştırma sonucu buldu kurumu. Başta Nevra Hoca olmak üzere tüm hocaların eğitim kalitesi çok iyi. Geçen yıl Onur Hoca ile başlayan online derslere bu yıl da devam edeceğiz. Onur Hoca Almanca dil eğitimi dışında ilave olarak oğluma ciddi anlamda koçluk da yaptı. Her şey için çok teşekkür ederiz.
serap koşar yıldırım
serap koşar yıldırım
31/01/2022
Bu benim ikinci kursum ilk kursta herşey havada kaldi 5bin tlye yakin para bosa gitti .Onur bey Konuya cok hakim, turkçe bilen birinden ders almak neyin neden olduğunu anlamamda cok faydalı oldu.kesinlikle tavsiye ederim.
Bilge Cetinkaya
Bilge Cetinkaya
20/01/2022
Almanca’ya başladığımda özellikle konuşma ve yazmada pek çok eksiğim varken FL-Deutsch’taki eğitim sayesinde Almanca’mı her alanda geliştirdim. TestDaF sınavına bütün eksiklerimi tamamlayarak, en iyi kaynaklarla hazırlanmamı sağladı. Nitelikli dil eğitimi ve tüm emekleriniz için çok teşekkürler hocam.

Online Almanca Nasıl Öğrenilir?

Fikir ve bilgilerimizi ilettiğimiz blog yazısını okuyun!
Almanca eğitimlerimize dair başka sorularınız mı var?

 

Almanca özel ders ya da Online Almanca kursu iptal ve ödeme koşulları, içerikler, sınav hazırlıkları alanlarındaki sorularınızı cevapladık.