Özel Almanca Eğitimi / Metotumuz

Özel Almanca Eğitimi

Ezberci dil eğitimi metotları yerine, katılımcıların Almanca öğrenme hedeflerine ve dil becerilerine yönelik ‘terzi işi’ tarzında Almanca eğitimleri veriyoruz.

Zamandan tasarruf ederek hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan ve size Almancanın hem yapısını kavrama hem de yazılı, sözlü ve işitsel olarak Almancayı tecrübe ederek onu bir dil olarak özümsemenizi mümkün kılan bir özel Almanca eğitimi sunuyoruz, peki biz bunu nasıl yapıyoruz?

Eğitmen Kalitesi

Alman ekolünden gelen, ders verdiği alanda eğitim verme tecrübesi olan ana dil derecesinde Almanca bilgisi olan eğitmenler

Eğitim Materyalleri

Almanca eğitimi konusunda köklü ve yenilikçi yayın evlerinin yabancı dil olarak Almanca eğitim setlerini ve ayrıca özel olarak oluşturduğumuz ders materyallerini kullanıyoruz. Bunların dışında dil bilgisi, konuşma gibi alanlara yönelik yardımcı materyaller sunuyoruz.

Kalabalık olmayan sınıflar

Size bire bir özel dersler ya da en fazla 4-5 kişilik grup eğitimleri sunuyoruz. Böylece bir dershanede 1 kuru tamamlamak için 60-70 ders saati eğitim almak yerine, size özel programlarla neredeyse bunun yarısına kadar varan bir sürede, çok daha hızlı ve etkili bir şekilde Almancada çok daha fazla yol kat edebiliyorsunuz.

Akademik Takip

Eğitim programınız gelişimize odaklı bir şekilde hazırlanır, takip edilir ve gerektiğinde güncellenir.

özel almanca eğitimi

Nasıl Almanca Eğitim Veriyoruz?

Bire Bir Özel Ders: Bağdat Caddesi’nde yer alan merkezimizde ya da kurumsal müşterimiz iseniz, kurum içinde Almanca bire bir özel derslerden faydalanabilirsiniz. Özellikle Almancada belli alanlarda kendinizi geliştirmek, hızlı bir şekilde yol kat etmek ve ajandanıza uygun bir ders takvimi belirmek için en ideal seçenek Almanca bire bir özel derstir.

En fazla 3-4 Kişilik Grup Eğitimi: Almanca seviyenize ve öğrenme amaçlarınıza uygun düştüğü takdirde en fazla 4 kişiden oluşan açık sınıflarımızda eğitim görebilirsiniz. Dilerseniz, kurumsal ya da bireysel olarak kendi kapalı grubunuzu oluşturabilirsiniz.

Canlı Sanal Sınıf Eğitimi: Bire bir özel ders ve grup eğitimlerimizin hepsini Skype ya da dilerseniz farklı yazılımlar üzerinden, canlı sanal sınıf ortamında alabilirsiniz. Online eğitime uygun materyallerimiz sayesinde, yüz yüze eğitimden kalite olarak farksız bir şekilde, Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun, katılabilirsiniz.

Almanca Özel Ders ve Kurs

İş Almancası, TestDaF Hazırlık, Almanca Konuşma Sınıfları, İş Almancası, Abitur Hazırlık gibi Almancanın çeşitli alanlarında verdiğimiz eğitim programları sizi bekliyor!

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?