fbpx

FL-Deutsch

blank

İster grup içinde isterseniz 1-1 özel derslerle, uluslararası deneyimleri olan ve ana dilinde eğitim veren öğretmenlerle online Almanca öğren!
Online Almanca derslerimizin hepsi canlı eğitmenlerimizle Zoom üzerinden ve interaktif materyaller, egzersiz platformu eşliğinde.
A1 seviyesinden C1 seviyesine kadar, Almanca sertifika sınavlarına da hazırlık niteliği taşıyan eğitimlerimizle yıllardır birçok insanın eğitim ve kariyer hayatına yön veriyoruz.

En iyi Almanca eğitmenleri

Ana dili Almanca olan uluslar arası alanda deneyimli eğitmenlerle online Almanca öğren!

Almanca sınavlara hazırlan

Telc, Goethe, ÖSD, TestDaF, DSD 1-2 ve Abitur sınavlarına bizimle hazırlan!

En iyi materyallerle öğren!

En seçkin Alman yayın evlerinden materyallerle online Almanca öğren!

Ders ve eğitmeni seç

Tüm derslerimizden faydalanabilirsin, istersen tek istersen birden çok eğitmenle ilerle!

Takvimini yönet

Randevularını sen düzenle! istersen tek tek istersen toplu halde al

Egzersiz platformu

Almanca'da birçok alanı içeren platformumuzla bol pratik yap, pekiştir

Sana en uygun şekilde online Almanca öğren

Seviyene uygun gruplarda, en fazla 5-7 kişiyle grup derslerimize katıl ya da 1-1 özel derslerle kendi takvimine göre hızla ilerle!
  • Aşağıdaki randevu platformundan 1-1 özel ders ya da Almanca grup dersleri seçeneklerinden size uygun olana tıklayın.
  • İlgilendiğiniz Almanca özel dersin ya da kursun kutusunda yer alan ‘İncele, Bilgi al’ yazısına tıklayarak bilgi edinin.
  • Ardından ilgilendiğiniz ders kutusunda yer alan ‘Seçiniz’e tıklayarak ilerleyin.
  • Eğitmeniniz hakkında bilgi edinmek için ‘İncele, Bilgi al”a tıklayabilirsiniz.
  • Sistem size 1-1 özel ders için seçtiğiniz eğitmeninizin uygun zamanlarını veya grup ders halindeki online Almanca kursun başlama tarihi ve saatini gösterecektir. Tıklayın.
  • İstenilen bilgileri girerek sisteme giriş yapın.
  • Unutmayın, sadece deneme dersini tek ders olarak satın alabilirsiniz. Toplu halde ders satın alıp randevularınızı yönetmek için üyelik satın almanız gerekmektedir.

Almanca Özel Ders Paketleri

Ayda 4, 8, 12 ya da 16 derslik paketlerle tasarruf et. Randevularını oluştur. İstediğin eğitmenleri dene.

En iyi Eğitmenler

Her biri alanında uzman, ana dil seviyesinde Almanca bilen ve 10 yılı aşkın süredir deneyimli eğitmen

Deneme Dersi ile Bizimle Tanış

Deneme dersi ile hem ihtiyaçlarını belirle, hem de eğitmenimizle tanışarak ders programını belirle

Öğrencilerimize Almanca egzersiz uygulamamız hediye!
7/24 istediğiniz yerden Almanca pratik yapın, hızla ilerleyin!

Canlı dersler ve ana materyallerin yanı sıra, eğitmenimizin platform üzerinden size özel atadığı ödevlerin takibi + sınıf içi uygulama üzerinden oyunlar, videolar

Kelime, dilbilgisi, okuma, dinleme, metin üretme ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize yönelik uygulama desteği ile bol egzersiz yapın!

blank

Sen de onlar gibi bizimle online Almanca öğren

 

37 değerlendirmeye göre.
Gizem Sengul
Gizem Sengul
02/05/2023
Haftanın her günü olan grup dersleri felaketinden sonra bu kursu buldum. Henüz 1 kur bitirdik. Almanca öğrenmeye başladığımdan beri ilk defa ilerlemiş gibi hissediyorum. Ayrıca çok iyi bir platform sistemleri var. Kaynaklar için ekstra ödeme yapmanız gerekmiyor. Sistem üzerinden tüm derslerinizi yönetebiliyorsunuz. Başka hocalardan ders almak isterseniz o da mümkün. Deneme dersiyle başlamanızı öneririm 💫
Bora Buluş
Bora Buluş
26/12/2022
Oğlumuz için Almanca özel ders arayışlarımız esnasında Fl-Deutsch ile karşılaştık. Gerek ön bilgilendirme sürecindeki ilgi, gerek tanışma dersi kurgusuyla kafanızdaki çoğu konuyu zaten ilk günden yanıtlanmış oluyorlar. Murat Sözen Bey’e de keyifli dersleri için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
turgay yaraş
turgay yaraş
10/10/2022
Almanca ögrenme sürecinde kesinlikle tavsiye edeceğim bir kurumdur. Aldığım dersler çok verimli ve faydalıydı.
Deniz Biçer
Deniz Biçer
24/08/2022
A2 ve B1 Almanca kurslarımı buradan aldım. Memnun kaldım, B2’yi de buradan alacağım. Onur hocanın güzel anlatımı, birçok kaynak kullanması ve ders saatlerini uygun şekilde ayarlaması; Nevra Hanım’ın sağladığı anlayışla güzel bir ekip. Teşekkür ediyorum, sevgiler ❤
dilara omer
dilara omer
02/06/2022
ileri düzey almancanız olup almanca pratiğinizi arttırmak, dili hatırlamak istiyorsanız, birebir dersleri kesinlikle öneririm. Kurumun abitur ve matura sınavlarına destekleyici nitelikte olması zaten bu alanda profesyonel olduklarını gösteriyor. uzun süren araştırma sonrası bir arkadaşım aracılığıyla Fl-Deutsch ile tanıştım. Yasemin hoca ile yazı, konuşma ve eksik olduğumu hissettiğim alanlarda onun da yönlendirmesi ile ilerleme katettiğimi ve özgüvenimin arttıgını düşünüyorum. Teşekkürler
Bülent Ay
Bülent Ay
01/06/2022
Oğlum C1 sınavına hazırlanırken araştırma sonucu buldu kurumu. Başta Nevra Hoca olmak üzere tüm hocaların eğitim kalitesi çok iyi. Geçen yıl Onur Hoca ile başlayan online derslere bu yıl da devam edeceğiz. Onur Hoca Almanca dil eğitimi dışında ilave olarak oğluma ciddi anlamda koçluk da yaptı. Her şey için çok teşekkür ederiz.
serap koşar yıldırım
serap koşar yıldırım
31/01/2022
Bu benim ikinci kursum ilk kursta herşey havada kaldi 5bin tlye yakin para bosa gitti .Onur bey Konuya cok hakim, turkçe bilen birinden ders almak neyin neden olduğunu anlamamda cok faydalı oldu.kesinlikle tavsiye ederim.
Bilge Cetinkaya
Bilge Cetinkaya
20/01/2022
Almanca’ya başladığımda özellikle konuşma ve yazmada pek çok eksiğim varken FL-Deutsch’taki eğitim sayesinde Almanca’mı her alanda geliştirdim. TestDaF sınavına bütün eksiklerimi tamamlayarak, en iyi kaynaklarla hazırlanmamı sağladı. Nitelikli dil eğitimi ve tüm emekleriniz için çok teşekkürler hocam.

Almanca eğitimlerimize dair başka sorularınız mı var?

Eğitmenlerimiz, iptal ve ödeme koşulları, içerikler ve sınav hazırlıkları gibi sorularınızı cevapladık.