TestDaF Hazırlık

TestDaF hazırlık programlarımız ile başarıyı yakalayın! İster anal ortamda isterseniz bire bir veya grup Almanca özel ders seçenekleri ile TestDaF sınav taktiği ve tecrübesi edinin! Almanya’da lisans veya lisansüstü eğitim görebilmek için girmeniz gereken bir sınav olan TestDaF orta ve üzeri seviyede Almanca bilgisi gerektirmektedir.

  • Bu sınav Almanya’da bir üniversitede dersleri mevcut Almanca bilginizle anlayabileceğinizi ve üniversite içi günlük yaşamda zorluk çekmeyeceğinizi kanıtlar niteliktedir.
  • TestDaF dinlediğini anlama, grafik yorum ve analizi yazma, düşüncelerini sözlü olarak iletme, akademik metinleri anlama gibi birçok bölümden oluşmaktadır. Yani dilin dinleme, anlama, metin üretme, okuduğunu anlama olmak üzere Almanca becerilerinizi çok yönlü bir şekilde ölçmektedir.
  • Bu bakımdan B1 seviyesi itibarıyla gerekli dil bilgisi ve kelime temeli sağlanmalı ve metin anlama, üretme gibi alanlarda çalışmalar yapılmalıdır.
testdaf

 

Bizde TestDaF hazırlık programları İlerleme ve İçerik

  • Sadece TestDaF’a odaklı bir ders programından faydalanabilmeniz için en az B1 seviyesinde Almanca ön bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Bu bakımdan size öncelikle Almanca seviye belirleme sınavı uygulamaktayız, sınavın ardından mevcut Almanca seviyeniz eğer B1 seviyesinin altında ise sizi Genel Almanca programlarımıza yönlendirmekteyiz
  • TestDaF hazırlık özel derslerimizden bire bir olarak ya da en fazla 3-4 kişilik gruplar içinde faydalanabilirsiniz. Ders gün ve zamanlarını, eğitim süresini, hedefleriniz, eksiklerinize ve de ajandanıza göre kurumumuzla ortak olarak belirleyebilirsiniz. Grup dersi almak isterseniz, kurumumuzla iletişime geçiniz.
  • Almanca Eğitim Metodumuz
  • Almanca Özel Ders Programlarımız

Egzersiz

TestDaF hazırlık özel derslerimizde akademik metin okumaları, grafik yorumlama ve de TestDaF hazırlık kitapları üzerinden (Hueber, Klett) yazılı ve sözlü egzersizler yapılmaktadır.

Metin Çalışmaları

TestDaF’da sıkça rastlanan kelime gruplarına yönelik alıştırmalar yapılmaktadır. Düzenli metin üretme çalışmaları ile öğrencinin Almanca metinlerde belirli kalıplara da hâkimiyet kurması sağlanmaktadır.

Sınav Alışkanlığı

Eğitim boyunca TestDaF sınavında zamanı doğru şekilde kullanabilmek için öğrenciye sınav alışkanlığı kazandırılmaktadır.

Hedef Odaklı Eğitim

Hedef odaklı çalışmalar ile istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayan bir sistem ile başarıya ulaşın.

Online TestdaF Hazırlık

TestdaF derslerimiz sanal ortamda da mevcut! 15 Yıllık uzman Alman filoloğu ile canlı sanal sınıf ortamda TestDaF sınavlarına tüm egzersiz ve taktikleri ile beraber hazırlanabilirsiniz!

üniversite almanca sınavı

Türk Alman Üniversitesi Almanca Hazırlık Öğrencilerine Özel

Biliyoruz, çok kısa bir zamanda Almanca öğrenmek ve TestDaF sınavından geçerli puanlar almak durumundasınız. Hazırlık sınıfındaki derslerinize bizden bire bir ve grup özel ders desteği

1-1 TestDaF Hazırlık Özel Dersler için Randevu Alabilirsiniz

Konum
Ders
Eğitmen
Gün ve Saat
Recurring info
Ders Fazlalıkları
İletişim Bilgileriniz
Detayları Onayla
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Satın alımınız gerçekleşti!
Onay numaranız:

TestDaF Hazırlık Online Grup Derslerimiz

Derslerimizin hepsi Zoom üzerinden, en fazla 3-4 kişilik gruplarda gerçekleşir.

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?