fbpx

FL-Deutsch

Online Canlı Almanca Dersler

Online Almanca Özel Ders ile her zaman her yerde!

Online Almanca özel ders sayesinde nerede olursanız olun yol derdi çekmeden zaman kazanabilirsiniz. Günümüz teknolojileri sayesinde online Almanca özel derslerimiz ile yüz yüze eğitimden aldığınız verimin aynısını ve hatta konuşma açısından daha fazlasını bile alabilirsiniz.

Online Almanca özel ders programlarımızda eğitmenlerimizle canlı sanal sınıf derslerine katılım ve aynı zamanda dilin her alanında Almanca pratiği yapmanızı sağlan Blended E-learning platformumuzla bol bol Almanca pratiği yapın.

Zaman kaybettirmeyen ve hedef odaklı online Almanca özel ders

İstediğin uygun eğitmeni seç

Aylık üyelikle ister tek eğitmenle, istersen farklı eğitmenlerle öğren!

Takvimini istediğin gibi belirle

İstediğin yoğunlukta ders paketi üyeliği ile eğitmeni seç, randevularını düzenle!

Tüm Almanca derslerinden faydalan

Aylık üyelik aldığınızda tek ders çeşidi değil, tüm derslerden faydalanırsınız!

Egzersiz platformu ile bol pratik

Hem pdf materyaller hem de öğrenme platformu ile bol pratik yap

Online Almanca Özel Ders Randevusu Alın!

Online Almanca derslerle pratik yapın, sınavlara hazırlanın!

Alanında uzman eğitmenlerimizle Zoom üzerinden canlı derslerimizde dilbilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinlediğini anlama gibi dilin birçok alanına değiniyoruz.Size ders dışında da bolca Almanca pratiği yapmanızı sağlayacak materyaller sunuyoruz. Aynı zamanda Abitur, Matura, TestDaF, Telc gibi Almanca sınavlarına hazırlık niteliğinde ders içerikleri sunuyoruz.
Online Almanca Özel Ders
Online Almanca Özel Ders
Verimli ve keyifle geçen online Almanca özel dersler
Öğrencinin pasif kalmadığı online Almanca dersler
 Öğrencinin gelişimine odaklı zengin materyaller

Deneme Dersi ile Tanışalım

Bizimle tanışmaya, ihtiyaçlarını ve seviyeni belirlemeye ne dersin?

Aylık Özel Ders Üyeliği

Ayda 4, 8, 12, 16 ders olmak üzere çeşitli yoğunluktaki paketler

Öğrencilerimize Almanca egzersiz uygulamamız hediye!
7/24 istediğiniz yerden Almanca pratik yapın, hızla ilerleyin!

Canlı dersler ve ana materyallerin yanı sıra, eğitmenimizin platform üzerinden size özel atadığı ödevlerin takibi + sınıf içi uygulama üzerinden oyunlar, videolar

Kelime, dilbilgisi, okuma, dinleme, metin üretme ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize yönelik uygulama desteği ile bol egzersiz yapın!

blank
matura abitur hazırlık

Abitur Hazırlık

Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi öğrencilerine Abitur Almancası ve Alman edebiyatı dersleri!

Testdaf için Almanca özel ders

TestdaF Hazırlık

Almanya’da akademil eğitim almadan önce mutlaka girmeniz gereken sınavlardan biri olan TestDaF sınavına yönelik dersler

Bizimle Almanca öğrenen öğrencilerimizin yorumları

37 değerlendirmeye göre.
Gizem Sengul
Gizem Sengul
02/05/2023
Haftanın her günü olan grup dersleri felaketinden sonra bu kursu buldum. Henüz 1 kur bitirdik. Almanca öğrenmeye başladığımdan beri ilk defa ilerlemiş gibi hissediyorum. Ayrıca çok iyi bir platform sistemleri var. Kaynaklar için ekstra ödeme yapmanız gerekmiyor. Sistem üzerinden tüm derslerinizi yönetebiliyorsunuz. Başka hocalardan ders almak isterseniz o da mümkün. Deneme dersiyle başlamanızı öneririm 💫
Bora Buluş
Bora Buluş
26/12/2022
Oğlumuz için Almanca özel ders arayışlarımız esnasında Fl-Deutsch ile karşılaştık. Gerek ön bilgilendirme sürecindeki ilgi, gerek tanışma dersi kurgusuyla kafanızdaki çoğu konuyu zaten ilk günden yanıtlanmış oluyorlar. Murat Sözen Bey’e de keyifli dersleri için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
turgay yaraş
turgay yaraş
10/10/2022
Almanca ögrenme sürecinde kesinlikle tavsiye edeceğim bir kurumdur. Aldığım dersler çok verimli ve faydalıydı.
Deniz Biçer
Deniz Biçer
24/08/2022
A2 ve B1 Almanca kurslarımı buradan aldım. Memnun kaldım, B2’yi de buradan alacağım. Onur hocanın güzel anlatımı, birçok kaynak kullanması ve ders saatlerini uygun şekilde ayarlaması; Nevra Hanım’ın sağladığı anlayışla güzel bir ekip. Teşekkür ediyorum, sevgiler ❤
dilara omer
dilara omer
02/06/2022
ileri düzey almancanız olup almanca pratiğinizi arttırmak, dili hatırlamak istiyorsanız, birebir dersleri kesinlikle öneririm. Kurumun abitur ve matura sınavlarına destekleyici nitelikte olması zaten bu alanda profesyonel olduklarını gösteriyor. uzun süren araştırma sonrası bir arkadaşım aracılığıyla Fl-Deutsch ile tanıştım. Yasemin hoca ile yazı, konuşma ve eksik olduğumu hissettiğim alanlarda onun da yönlendirmesi ile ilerleme katettiğimi ve özgüvenimin arttıgını düşünüyorum. Teşekkürler
Bülent Ay
Bülent Ay
01/06/2022
Oğlum C1 sınavına hazırlanırken araştırma sonucu buldu kurumu. Başta Nevra Hoca olmak üzere tüm hocaların eğitim kalitesi çok iyi. Geçen yıl Onur Hoca ile başlayan online derslere bu yıl da devam edeceğiz. Onur Hoca Almanca dil eğitimi dışında ilave olarak oğluma ciddi anlamda koçluk da yaptı. Her şey için çok teşekkür ederiz.
serap koşar yıldırım
serap koşar yıldırım
31/01/2022
Bu benim ikinci kursum ilk kursta herşey havada kaldi 5bin tlye yakin para bosa gitti .Onur bey Konuya cok hakim, turkçe bilen birinden ders almak neyin neden olduğunu anlamamda cok faydalı oldu.kesinlikle tavsiye ederim.
Bilge Cetinkaya
Bilge Cetinkaya
20/01/2022
Almanca’ya başladığımda özellikle konuşma ve yazmada pek çok eksiğim varken FL-Deutsch’taki eğitim sayesinde Almanca’mı her alanda geliştirdim. TestDaF sınavına bütün eksiklerimi tamamlayarak, en iyi kaynaklarla hazırlanmamı sağladı. Nitelikli dil eğitimi ve tüm emekleriniz için çok teşekkürler hocam.

Ücretsiz Almanca Seviye Belirleme Sınavı

Almanca eğitimlerimize dair başka sorularınız mı var?

Eğitmenlerimiz, iptal ve ödeme koşulları, içerikler ve sınav hazırlıkları gibi sorularınızı cevapladık.