Genel Bilgi & Eğitmen Profili

Biz Kimiz?

FL-Deutsch, Almanca eğitimi alanında uzmanlaşmış Alman ekolünden gelen, yüksek derecede Almanca bilgisine sahip filologlar tarafından 2005 yılında kurulmuş, 2012 yılından beridir de Formula Lingua çatısı altında, kurumsal ve bireysel alanlarda Almanca eğitimlerine devam etmektedir.

Kurucumuz

Nevra Atan

Alman filoloğu, Eğitimci, ICF ve AC onaylı Profesyonel Eğitim ve Öğrenci Koçu

Alman Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu. Ardından Alman ve İngiliz dilleri üzerine İstanbul Üniversitesi ve Ludwig Maximillian Üniversitesinde yüksek lisans çalışmalarına devam etti.

15 yıldan beri eğitmenlik kariyerine devam ediyor. 2012 yılında kurduğu, eğitim ve danışmanlık firması Formula Lingua ile birçok lise, üniversite öğrencisi ve yetişkine Almanca öğretti.Kendisi aynı zamanda ICF ve AC onaylı sertifikaya sahip profesyonel eğitim ve öğrenci koçu.

Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, Avusturya Lisesi öğrencilerine Abitur ve Matura hazırlığı konusunda, hem güçlü Almancası hem de edebiyat bilgisi ile uzmanlaştı. Almanya’ya yerleşmek isteyen birçok üniversite öğrencisini ve profesyoneli TestDaf sınavlarına hazırladı. Ve Türkiye’den Almanya’ya uzanan hikayesinde, sayesinde kariyerine yön vermiş yüzlerce insan var.

2018 yılından beri de dijital eğitimler ilgili çalışmalar yapıyor, Avrupa’nın önde gelen teknoloji firmalarından birinin Türkiye ve Ortadoğu partnerliğini sürdürerek Türkiye’deki bir çok şirkettin eğitim alanında dijitalleşmesi konusunda destek veriyor. İş dışında şarap uzmanlığı eğitimi alıyor, yoga ve rüzgar sörfü yapıyor.

nevra atan
Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?