fbpx

FL-Deutsch

testdaf

TestDaF sınavının en önemli bölümlerinde gelişmenizi sağlayan online ders programı

Son dakikacılar için ideal

Bu ders programı online olarak canlı sanal sınıfta gerçekleşir. 1 Aylık Kompakt TestDaF Schreiben Destek Programı, TestDaF sınavına hazırlanan katılımcı adaylarının, en çok zorlandıkları yer alan ‘Schreiben’ kısmı ile ilgili problemlerinizi kökten çözer. Fakat TestDaF sınavının Sprechen kısmında da benzer beceriler konu olduğu için bu çalışmalar, sadece yazma kısmında ilerlemenizi değil, aynı zamanda Sprechen kısmında da can alıcı yerlerde kendinizi geliştirmenize yarar.

1 Aylık Kompakt TestDaf Schreiben Destek Programındaki Hedeflenen Gelişim

almanca eğitimiGrafik Beschreibung: Pratik bir şekilde bir grafiği Almanca nasıl anlatacağınıza dair kelime, cümle bilgisi ve tüyolar.

Erörterung & Stellungnahme:Sınavın hem sözlü hem de yazılı bölümlerinde olan, pro ve contra argüman sunma, kanıtlama konularına yoğunlaşılır. Örnek çalışmalar üzerinden tez kanıtlama ve çürütme

Can alıcı dil bilgisi: Uzun cümleler kurmanızı, düşüncelerinizi aktarmanızı kolaylaştıracak B2-C1 seviyesinde metinlere etkisi olan önemli dilgisi kurallarının sözlü bir şekilde egzersizlerle güçlendirilmesi

Metin Üretme: Her hafta 1 metin ödeviniz olur, bu metin yazıldıktan sonra eğitmene mail yoluyla iletilir. Metin kontrol edilerek ve geri bildirimlerde bulunarak size geri gönderilir ve bire bir görüşme sağlanır. Hatalarınızdan yola çıkarak sadece size özel ek alıştırmalar sağlanır.

TestDaF sınavlarına hazırlanırken bizden özel ders alabilir ya da grup derslerimize katılabilirsiniz. TestDaF derslerimize dair daha detaylı bilgileri incelemek için TestDaF hazırlık sayfamıza lütfen göz atın.