Özel Ders

EĞİTMENLERİMİZ

“İhtiyacın olan Almanca ders alanını ve alanında uzman eğitmenini seç, takvimini belirle!”

  • Online Almanca kurslarımıza kayıt olmadan ya da Almanca özel ders paketlerimizden satın almadan önce aşağıdaki alanlarda eğitimlerimizden tek derslik online randevu alabilirsiniz. Bu sayede bizleri, derslerimizi, sistemimizi daha yakından tanıma fırsatınız olacaktır. Aynı zamanda online seviye belirleme ve Almanya, Avusturya ya da İsviçre’de eğitim ve kariyer hedeflerinize uygun olacak şekilde Almanca eğitim ihtiyacı analizinizi olabilirsiniz.
  • Buradan alacağınız randevu, hem size seviye belirme & ihtiyaç analizi uygulanacağı hem de bu doğrultuda Zoom üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik 50 dakika boyunca seçtiğiniz eğitmenimizle bire bir bir özel ders alacağınız için ücretlidir.
  • Siz randevu aldıktan sonra, mailinize otomatik olarak seviye belirme & ihtiyaç analizi bilgileriniz, size özel olan dersinizin Zoom randevu bilgileri düşecektir. Dersiniz gerçekleştikten hemen sonra da, online ders değerlendirme anketi ve çeşitli ödeme seçenekli ders paketi bilgileri kayıt mail adresinize ulaşır.
Loading...
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.