Özel Ders

EĞİTMENLERİMİZ

müşteri yorumlarınevra atan Alanları: GOETHE / TELC Hazırlık dersleri, Alman Edebiyatı, Abitur & Matura (Almanca), Alman & Avusturya ve İstanbul Erkek Lisesi öğrencileri Almanca dersleri, DSD 1 & 2 Hazırlık, TestDaF Hazırlık

Alman Lisesi (2005) ve İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunu. Ardından Alman ve İngiliz dilleri üzerine İstanbul Üniversitesi ve Ludwig Maximillian Üniversitesinde yüksek lisans çalışmalarına devam etti. Kendisi aynı zamanda ICF ve AC onaylı sertifikaya sahip profesyonel eğitim ve öğrenci koçu.
Alman Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, Avusturya Lisesi öğrencilerine Abitur ve Matura hazırlığı konusunda, hem güçlü Almancası hem de edebiyat bilgisi ile uzmanlaştı. Almanya’ya yerleşmek isteyen birçok üniversite öğrencisini ve profesyoneli DSD 2 ve TestDaf sınavlarına hazırladı. Ve Türkiye’den Almanya’ya uzanan hikayesinde, sayesinde kariyerine yön vermiş yüzlerce insan var. 2018 yılından beri de dijital eğitimler ilgili çalışmalar yapıyor.
Nevra ATAN (Almanca Eğitmeni / Kurucu)
müşteri yorumlarıOnur Alanları: Genel Almanca, İş Almancası, Almanca Pazarlama, Almanca Ortaöğretim Okulları (İelev, Alev, Alkev) Almanca dersleri, Almanca Matematik & Fizik (Abitur ve Matura için), DSD 1 & 2 Hazırlık

1982 yılında dünyaya gelen Onur DEMİRAL orta okul ve lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimini Berlin Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği alanında gerçekleştirmiştir. Kariyerine ilk adımı Berlin‘ de VDI/VDE IT GmbH şirketinde atmıştır.
Diploma tezi çalışmasını LfG Berlin kurumunda tamamlamıştır. 10 sene kadar Almanya‘ da yaşadıktan sonra Türkiye‘ ye geri dönüş yapmıştır. Türkiye‘ de BOSCH, GOODYEAR gibi kurumsal şirketlerde farklı görevlerde bulunmuştur. Bütün üniversite ve iş hayatı boyunca farklı kültürlerden insanlar ile ortak proje çalışmalarını yürütmüş ve başarı ile sonuçlandırmıştır. Üniversite yıllarından itibaren özel ders vermeye başlamış olup, bu misyonu vazgeçilmez bir tutku haline getirmiştir.
Onur DEMİRAL (Almanca Eğitmeni)
müşteri yorumlarıYasemin Alanları: İş Almancası, Almanca Konuşma Dersleri, Almanca Pazarlama

İstanbul’a yerleştiĝi 2011 yılından beri özel Almanca dersleri vermekte olan Yasemin Kaplan, 1982 yılında Almanya’nın Hamburg şehrinde doĝdu ve liseyi orada okudu. Yüksek Lisans’ını 2009 yılında Freie Universität Berlin, Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Bir yıl Londra’da yaşadı. Medya, Reklamcılık, Tekstil, Dershane gibi farklı alanlarda staj ve iş deneyimleri bulunan Yasemin, boş zamanlarında kitap okumayı, yabancı dil öĝrenmeyi ve seyahat etmeyi seviyor.
Yasemin KAPLAN (Almanca Eğitmeni)
müşteri yorumları Alanları: Genel Almanca, Almanca Konuşma dersleri, İş Almancası, GOETHE/TELC Sınavları Hazırlık (Yetişkinler için), TestDaF Hazırlık

İlk ve ortaöğretimi Almanya’da bitirdi. Liseyi Ankara’da okudu. Ardından Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesini bölüm birincisi olarak bitirdim. Üniversiteyi bitirdiği yıl Hacettepe Dil Merkezi’nde Almanca Bölümünün kuruculuğunu yaptı. Yüksek eğitim kurumlarına Almanca dersleri için eğitim malzemeleri hazırlayıp çeşitli uluslararası konferanslara katıldı, Almanca belgesel çevirileri yaptı ve Türkiye’nin tanıtım filmlerini Almanca seslendirdi.
Türkiye’nin saygın üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak kariyerime devam ederek Genel Almanca derslerinin yanı sıra, TELC ve Goethe Sınav hazırlıkları konusunda eğitim vermeye devam etmektedir.
Arzu AKIN (Almanca Eğitmeni)
müşteri yorumları Alanları: Genel Almanca, Alman Edebiyatı ve Okuma (Abitur), Almanca Konuşma Dersleri, Metin Kontrol

Almanya’da doğan Gülsüm Köse ilk ve ortaöğretimini bitirdikten sonra İstanbul’a taşındı. Alman kültürüne, edebiyatına ve diline ilgi duymaya devam etti. Lisans ve yüksek lisansı İstanbul Üniversitesi, Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Doktora programı devam etmektedir.
Ağırlık verdiği dersler Genel Almanca, Almanca Konuşma, Alman Edebiyatı ve Metin Kontrolüdür. Tüm derslerdeki odağı, öğrencileri Almanya’nın eğitiminde de öne çıkan kültür ve geleneklerine hazırlamaktır.
Gülsüm KÖSE (Almanca Eğitmeni)

“İhtiyacın olan Almanca ders alanını ve alanında uzman eğitmenini seç, takvimini belirle!”

  • Online Almanca kurslarımıza kayıt olmadan ya da Almanca özel ders paketlerimizden satın almadan önce aşağıdaki alanlarda eğitimlerimizden tek derslik online randevu alabilirsiniz. Bu sayede bizleri, derslerimizi, sistemimizi daha yakından tanıma fırsatınız olacaktır. Aynı zamanda online seviye belirleme ve Almanya, Avusturya ya da İsviçre’de eğitim ve kariyer hedeflerinize uygun olacak şekilde Almanca eğitim ihtiyacı analizinizi olabilirsiniz.
  • Buradan alacağınız randevu, hem size seviye belirme & ihtiyaç analizi uygulanacağı hem de bu doğrultuda Zoom üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik 50 dakika boyunca seçtiğiniz eğitmenimizle bire bir bir özel ders alacağınız için ücretlidir.
  • Siz randevu aldıktan sonra, mailinize otomatik olarak seviye belirme & ihtiyaç analizi bilgileriniz, size özel olan dersinizin Zoom randevu bilgileri düşecektir. Dersiniz gerçekleştikten hemen sonra da, online ders değerlendirme anketi ve çeşitli ödeme seçenekli ders paketi bilgileri kayıt mail adresinize ulaşır.

Konum
Ders
Eğitmen
Gün ve Saat
Recurring info
Ders Fazlalıkları
İletişim Bilgileriniz
Detayları Onayla
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Satın alımınız gerçekleşti!
Onay numaranız:
Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?