fbpx

B2-C1 Online TestDaF Almanca Kursu

6,690.00

Online TestDaF Kursu / Haftada 2 ders (her ders 90 dak) – Toplam 10 Hafta (40 saat)

Katılımcı Sayısı: 4-6 kişi

Kurs Ücreti: 6690 TL (+ % 8 KDV)

Ders Zamanları: Salı 19:30 – Pazar 10:00 (ders zamanları hafta içi akşam 1 gün ve hafta sonu olacak şekilde tekrar düzenlenebilir.)

Eğitmen: Jutta Lahmann

&
Eğitmen: Nevra Atan

Başlangıç tarihi:  6 Aralık 2022 (14 Şubat 2023 TestDaF sınavına hazırlar.)

Derslerde Campus Deutsch ve Dijital TestDaF deneme ezgersizleri yapılacaktır. Konuşma, Yazma, Okuduğunu Anlama, Dinlediğini Anlama bölümlerinden örnekler konu edilecek, beraber yapılacaktır. Derslerde özellikle zorlandığınız alanlarla sorular yöneltebilirsiniz, yazma ödevleri 2 kere verilecektir ve kişisel geri bildirim yapılacaktır.

Description

B2-C1 Online TestDaF Almanca Kursu’na Hemen Kayıt Olun
 

Loading...

 

Mutlu öğrencilerimizden bazılarının yorumları…

35 değerlendirmeye göre
turgay yaraş
turgay yaraş
10/10/2022
Almanca ögrenme sürecinde kesinlikle tavsiye edeceğim bir kurumdur. Aldığım dersler çok verimli ve faydalıydı.
Demet İpekçioğlu
Demet İpekçioğlu
01/10/2022
Deniz Biçer
Deniz Biçer
24/08/2022
A2 ve B1 Almanca kurslarımı buradan aldım. Memnun kaldım, B2'yi de buradan alacağım. Onur hocanın güzel anlatımı, birçok kaynak kullanması ve ders saatlerini uygun şekilde ayarlaması; Nevra Hanım'ın sağladığı anlayışla güzel bir ekip. Teşekkür ediyorum, sevgiler ❤
Emir Fırat
Emir Fırat
24/08/2022
dilara omer
dilara omer
02/06/2022
ileri düzey almancanız olup almanca pratiğinizi arttırmak, dili hatırlamak istiyorsanız, birebir dersleri kesinlikle öneririm. Kurumun abitur ve matura sınavlarına destekleyici nitelikte olması zaten bu alanda profesyonel olduklarını gösteriyor. uzun süren araştırma sonrası bir arkadaşım aracılığıyla Fl-Deutsch ile tanıştım. Yasemin hoca ile yazı, konuşma ve eksik olduğumu hissettiğim alanlarda onun da yönlendirmesi ile ilerleme katettiğimi ve özgüvenimin arttıgını düşünüyorum. Teşekkürler
Bülent Ay
Bülent Ay
01/06/2022
Oğlum C1 sınavına hazırlanırken araştırma sonucu buldu kurumu. Başta Nevra Hoca olmak üzere tüm hocaların eğitim kalitesi çok iyi. Geçen yıl Onur Hoca ile başlayan online derslere bu yıl da devam edeceğiz. Onur Hoca Almanca dil eğitimi dışında ilave olarak oğluma ciddi anlamda koçluk da yaptı. Her şey için çok teşekkür ederiz.
serap koşar yıldırım
serap koşar yıldırım
31/01/2022
Bu benim ikinci kursum ilk kursta herşey havada kaldi 5bin tlye yakin para bosa gitti .Onur bey Konuya cok hakim, turkçe bilen birinden ders almak neyin neden olduğunu anlamamda cok faydalı oldu.kesinlikle tavsiye ederim.
Bilge Cetinkaya
Bilge Cetinkaya
20/01/2022
Almanca'ya başladığımda özellikle konuşma ve yazmada pek çok eksiğim varken FL-Deutsch'taki eğitim sayesinde Almanca'mı her alanda geliştirdim. TestDaF sınavına bütün eksiklerimi tamamlayarak, en iyi kaynaklarla hazırlanmamı sağladı. Nitelikli dil eğitimi ve tüm emekleriniz için çok teşekkürler hocam.
Ali Mert
Ali Mert
15/01/2022
Online Almanca Ders için çalıştığım bir kurum. Çok başarılı ve yetenekli bir öğretmenim var, Almanca bilgisinin çok üst düzeyde olması zaten beklenti ama günümüz şartlarında teknolojiyi verimli şekilde kullanarak online eğitimi sınıfta yüzyüze yapıyormuş gibi alabilmek benim için büyük şans oldu. Teşekkür ederim. Edit: Telc sınavımı başarıyla tamamladım. Almanca öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim! Çok teşekkürler Fl-Deutsch...
EMY
EMY
04/12/2021
Eşim sınavı geçti. Mesleği eğitimci olan öğretmenler ile ders verdiler. Özel derslerden aldığı taktiklerin üstüne kelime ezberi koyduğunda başarılı oldu eşim.

 

Online TestDaF kursu olan bu program, TestDaF sınavının en önemli bölümlerinde gelişmenizi sağlayan online ders programı. Bu ders programında Almanca kelime dağarcığımızı geliştirmek üzere okuma ve yazma alanında çalışmalar yapacağız (Campus Deutsch gibi). Aynı zamanda Almanca bilimsel metinlerle bol bol meşgul olacağız. Hueber yayınlarının Dijital TestDaF için yayınlamış olduğu kitapta yer alan örnek soruları beraber açıklamalı bir şekilde çözeceğiz. Grubumuzda yer alan ek materyallerle de ödevsiz kalmayacaksınız 🙂

Ödev olarak size verilen metinlerden de B2-C1 seviyesinde hatalarınıza göre dilbilgisi alanında egzersiz yönlendirmesi yapacağız. Grubun genelinde ortak bir dilbilgisi eksikliği varsa uzman eğitmenimiz konuya mutlaka değinecektir.

Bu ders programı online olarak canlı sanal sınıfta gerçekleşir. TestDaF sınavına hazırlanan katılımcı adaylarının, en çok zorlandıkları dil bilgisi (B2 ve C1 seviye) sorunlarnı kökten çözer, her ders TestDaF deneme sınavlarından yazma ve konuşma pratiği yapılır.

En az B2.1 seviyesini tamamlamış, TestDaF bölümlerinden 4-5 almayı hedefleyenler için mükemmel bir program.

Online TestDaF Kursu Koşulları ve Ders Programı:

  • Bu kursa katılım için B2.1 seviyesini tamamlamış olmanız gerekmektedir. Gruplarımız kalabalık olmadığı için alanında uzman ve deneyimli eğitmenimiz, eksikleriniz varsa bu konuda size ek çalışmalarla destek olacaktır.
  • Dersler zoom üzerinden gerçekleşir, Tüm materyaller bulut üzerinden ücretsiz olarak paylaşılır.
  • Dersler başlamadan en geç 5 gün önce sizi eğitmenimiz ve diğer katılımcılarımızla oluşturduğumuz Whatsapp grubuna ekleyeceğiz ve sizinle Google Classroom bilgilerini paylaşacağız. Orada tüm materyallere erişebiliyor, indirebiliyor olacaksınız. Dilerseniz materyallerimizin çıktısını da alabilirsiniz.
  • Derslerimizin hepsi kaydolmaktadır. Dersleri kaçırdığınız takdirde, ders sonrası eğitmenimizin gruba yükleyeceği link üzerinden dersi izleyebilirsiniz.
  • Kurs boyunca gerçekleşecek çalışmalarımız ve ödevleriniz bu dosyalardan ve eğitmeninizin ileteceği bazı ek materyallerden olacaktır. Ödevlerinizi düzenli olarak yapmanızı tavsiye ederiz, bu takdirde daha çok verim alabilirsiniz.

 

Tabloyu görmek için sağa sola sürükleyin. (Örnek ders programıdır, grubun eksiklerine göre revize edilebilir.)

Wortschatz / Hören & Lesen Grammatik Schreiben & Sprechen
Bildung & Studium Passiv Grafikbeschreibung  1 / Entwicklung
Wissenschaft Relativsaetze Grafikbeschreibung  2 / Rangordnung
Körper & Gesundheit Partizip 1 und 2 Grafikbeschreibung 3 / Vergleiche
Menschen & Beziehungen Passiversatz Grund – Folge & Ursache – Wirkung Saetze
Arbeit & Beruf Nominalisierung & Verbalisierung / Adverbiale Saetze Erörterung / Einleitung
Bevölkerung & Gesellschaft Nominalisierung & Verbalisierung / Adverbiale Saetze 2 Erörterung / Argumentieren
Sprache Verben mit Praepositionen Erörterung / Argumentieren & Schluss
Energie Adjektive mit Praepositionen Erörterung / Heimat & Schluss
Verkehr & Tourismus Nomen mit Prapostionen Heimatland
Technik Verben mit festen Verbindungen Grafikbeschreibung
Medien Genetivprapositionen Pro-Contra Argumente beweisen
Natur & Umwelt Konjunktiv 1 Vermutungen anhand einer Grafik
Biologie & Chemie Konjunktiv 2 einen Rat geben

Tabloyu görmek için sağa sola sürükleyin.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan sen ol! “B2-C1 Online TestDaF Almanca Kursu”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.