fbpx

B1.1 ve B1.2 Online Almanca Kursu

6,690.00

B1 Online Almanca Kursu / Haftada 4 saat – Toplam 40 Saat (40 X 60 dakika) – 10 Hafta (2,5 ay sürer)

Eğitmen: Stephan Finzer

Katılımcı Sayısı: En az 5, en fazla 9 kişi

Kurs ücreti: 6690 TL (+ %8 KDV)

Ders zamanları: Cumartesi & Pazar 09:00-11:00 (Her oturum 120 dakika sürer. 55 dakika ders + 10 dakika mola + 55 dakika ders)

Başlangıç tarihi: 4 Aralık 2022

Description

B1.1 ve B1.2 Online Almanca Kursu’na Hemen Kayıt Olun
 

Loading...

 

Mutlu öğrencilerimizden bazılarının yorumları…

35 değerlendirmeye göre
turgay yaraş
turgay yaraş
10/10/2022
Almanca ögrenme sürecinde kesinlikle tavsiye edeceğim bir kurumdur. Aldığım dersler çok verimli ve faydalıydı.
Demet İpekçioğlu
Demet İpekçioğlu
01/10/2022
Deniz Biçer
Deniz Biçer
24/08/2022
A2 ve B1 Almanca kurslarımı buradan aldım. Memnun kaldım, B2'yi de buradan alacağım. Onur hocanın güzel anlatımı, birçok kaynak kullanması ve ders saatlerini uygun şekilde ayarlaması; Nevra Hanım'ın sağladığı anlayışla güzel bir ekip. Teşekkür ediyorum, sevgiler ❤
Emir Fırat
Emir Fırat
24/08/2022
dilara omer
dilara omer
02/06/2022
ileri düzey almancanız olup almanca pratiğinizi arttırmak, dili hatırlamak istiyorsanız, birebir dersleri kesinlikle öneririm. Kurumun abitur ve matura sınavlarına destekleyici nitelikte olması zaten bu alanda profesyonel olduklarını gösteriyor. uzun süren araştırma sonrası bir arkadaşım aracılığıyla Fl-Deutsch ile tanıştım. Yasemin hoca ile yazı, konuşma ve eksik olduğumu hissettiğim alanlarda onun da yönlendirmesi ile ilerleme katettiğimi ve özgüvenimin arttıgını düşünüyorum. Teşekkürler
Bülent Ay
Bülent Ay
01/06/2022
Oğlum C1 sınavına hazırlanırken araştırma sonucu buldu kurumu. Başta Nevra Hoca olmak üzere tüm hocaların eğitim kalitesi çok iyi. Geçen yıl Onur Hoca ile başlayan online derslere bu yıl da devam edeceğiz. Onur Hoca Almanca dil eğitimi dışında ilave olarak oğluma ciddi anlamda koçluk da yaptı. Her şey için çok teşekkür ederiz.
serap koşar yıldırım
serap koşar yıldırım
31/01/2022
Bu benim ikinci kursum ilk kursta herşey havada kaldi 5bin tlye yakin para bosa gitti .Onur bey Konuya cok hakim, turkçe bilen birinden ders almak neyin neden olduğunu anlamamda cok faydalı oldu.kesinlikle tavsiye ederim.
Bilge Cetinkaya
Bilge Cetinkaya
20/01/2022
Almanca'ya başladığımda özellikle konuşma ve yazmada pek çok eksiğim varken FL-Deutsch'taki eğitim sayesinde Almanca'mı her alanda geliştirdim. TestDaF sınavına bütün eksiklerimi tamamlayarak, en iyi kaynaklarla hazırlanmamı sağladı. Nitelikli dil eğitimi ve tüm emekleriniz için çok teşekkürler hocam.
Ali Mert
Ali Mert
15/01/2022
Online Almanca Ders için çalıştığım bir kurum. Çok başarılı ve yetenekli bir öğretmenim var, Almanca bilgisinin çok üst düzeyde olması zaten beklenti ama günümüz şartlarında teknolojiyi verimli şekilde kullanarak online eğitimi sınıfta yüzyüze yapıyormuş gibi alabilmek benim için büyük şans oldu. Teşekkür ederim. Edit: Telc sınavımı başarıyla tamamladım. Almanca öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim! Çok teşekkürler Fl-Deutsch...
EMY
EMY
04/12/2021
Eşim sınavı geçti. Mesleği eğitimci olan öğretmenler ile ders verdiler. Özel derslerden aldığı taktiklerin üstüne kelime ezberi koyduğunda başarılı oldu eşim.

FL Deutsch B1 Online Almanca Kursu, Dildeki 4 beceri (konuşma, yazma, okuduğunu ve dinlediğini anlama ) ve dilbilgisi olarak Almanca B1.1 ve B1.2 konularını içerir. Bu kurs, TELC, Goethe, ÖSD sınavlarına hazırlık sağlar. Bu kursun özelliği, yoğunlaştırılmış ve aynı zamanda kısa zamanda daha çok verim alabilmeniz için özel ders kalitesinde sunulmasıdır.

Dersler boyunca Aspekte (Hueber, B1 +) kitapları kullanılır (Kursbuch + Arbeitsbuch), buna ek olarak FL-Deutsch’a özel ek egzersizler sunulur ve de yardımcı kitaplardan size fayda sağlayacak ödevler verilir. Ödevlerin hepsine geri bildirim yapılır.

Kursun sonunda, Goethe, Telc gibi kuruluşların B1 seviyesindeki sınavlarına hazır bir şekilde katılabilirsiniz. Nasıl ilerlemeniz gerektiğini konusunda eğitmeniniz sorularınızı cevaplamak için heyecanla beklemektedir.

B1 Online Almanca Kursu Koşulları ve Ders Programı:

  • Bu kursa katılım için A2 seviyesini tamamlamış olmanız gerekmektedir. Gruplarımız kalabalık olmadığı için alanında uzman ve deneyimli eğitmenimiz, eksikleriniz varsa bu konuda size ek çalışmalarla destek olacaktır.
  • Dersler zoom üzerinden gerçekleşir, Tüm materyaller bulut üzerinden ücretsiz olarak paylaşılır.
  • Dersler başlamadan en geç 5 gün önce sizi eğitmenimiz ve diğer katılımcılarımızla oluşturduğumuz Whatsapp grubuna ekleyeceğiz ve sizinle Google Classroom bilgilerini paylaşacağız. Orada tüm materyallere erişebiliyor, indirebiliyor olacaksınız. Dilerseniz materyallerimizin çıktısını da alabilirsiniz.
  • Derslerimizin hepsi kaydolmaktadır. Dersleri kaçırdığınız takdirde, ders sonrası eğitmenimizin gruba yükleyeceği link üzerinden dersi izleyebilirsiniz.
  • Kurs boyunca gerçekleşecek çalışmalarımız ve ödevleriniz bu dosyalardan ve eğitmeninizin ileteceği bazı ek materyallerden olacaktır. Ödevlerinizi düzenli olarak yapmanızı tavsiye ederiz, bu takdirde daha çok verim alabilirsiniz.

 

Tabloyu görmek için sağa sola sürükleyin.

Lesen & Sprechen  & Hören Grammatik Schreiben
Leute Heute Perfekt und Praeteritum Email an Freunde
Leute Heute Verben und Ergaenzungen Email an Freunde
Wohnwelten trennbare und untrennbare Verben Stellungnahme und Ratschlaege
Wohnwelten N Deklination Stellungnahme und Ratschlaege
Gesundheit Pluralbildung der Nomen Tipps geben in einem Forum
Gesundheit Adjektivdeklination Tipps geben in einem Forum
Freizeit Komparativ Superlativ eine Filmbesprechung schreiben
Freizeit Konnektoren (Kausal, Konzessiv, Konsekutiv eine Filmbesprechung schreiben
Lernen Infinitiv mit und ohne zu Tipps zum Lernen
Lernen Modalverben Tipps zum Lernen
Berufsbilder Futur 1 und 2 Stellungnahme
Berufsbilder Verben mit Praepostionen Stellungnahme
Bildergeschichte reflexiev Verben Geschichte schreiben
Bildergeschichte Relativsaetze Werbung schreiben
Einkaufen Finalsaetze Werbung schreiben
Einkaufen Konjunktiv 2 über Stadt schreiben
Reisen Temporalsaetze über Stadt schreiben
Reisen Temporale Praepositionen Referat
Umwelt Passiv Referat
Umwelt Lokale Praepositionen Grafikbeschreiben

Tabloyu görmek için sağa sola sürükleyin.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan sen ol! “B1.1 ve B1.2 Online Almanca Kursu”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.