A2 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri

6,200.00

Öğrenciler için A2 Online Almanca Kursu/ Haftada 1 ders (her ders 90 dak), toplam 20 ders / 5 ay (A2.1 & A2.2)

Eğitmen: Nehir Topçu (Eğitmenlerimiz)

Kurs Ücreti: 6200 TL (+%8 KDV)

Ders Zamanları: Pazar (11:00-12:30) (haftaiçi gün seçeneği de mevcuttur, kayıt olurken notlar kısmında belirtiniz.)

Başlangıç tarihi: 16 Ekim 2022

Derslerde A2.1 ve A2.2 seviyelerindeki Beste Freunde kitabı işlenecektir. Ek dilbilgisi egzersizleri ve yazı ödevleri verilecektir.

 

 

Açıklama

A2 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri için Hemen Kayıt Olun

 

Loading...

 

Ortaöğretim ve lise öğrencileri için A2 seviyesinden başlayan Online Almanca kursumuz, okulda A1 seviyesini tamamlamış ve A2 seviyesinden devam edebilecek öğrencilere yöneliktir. Aynı zamanda GOETHE A2, DSD 1 gibi sınavlara da hazırlık niteliği taşır. Türkiye’de eğitim hayatına başlamış olup ortaokul veya lise eğitimini Almanya ya da Avusturya’da devam edecek öğrenciler de katılabilir.

  • İleride Almanca bilgilerini sertifika sınavları ile belgeleyip Almanya’da lisans ve üzeri eğitim alma hedefi olan öğrencilerin Almancaya sağlam bir başlangıç yapmasını hedefler.
  • Tüm eğitimini Avusturya ve Almanya’da tamamlamış, ana dili Almanca olan eğitmenimiz, hem yurtdışında çalıştığı ortaokul ve liselerde edindiği tecrübe ve deneyimlerini aktararak öğrencilerimize rehberlik edecektir.

A2 Online Almanca Kursu Ders Programı / Ortaokul ve Lise Öğrencileri için

Dersler zoom üzerinden gerçekleşir, zoom giriş bilgileriniz dersler başlamadan 1 hafta önce açılacak Google Classroom ve Whatsapp ders grubunda paylaşılacaktır. Satın alma yaptıktan sonra tüm materyaller erişim sağlamanız için bulut üzerinden gelen teyit maili ile ücretsiz olarak paylaşılır.

Bu kursu satın aldığınızda size ilettiğimiz ders materyallerimizi sadece 1 defa olmak üzere 7 gün içinde indirme hakkınız bulunmaktadır. Materyallerimizin dilerseniz çıktısını alabilirsiniz. Kurs boyunca gerçekleşecek çalışmalarımız ve ödevleriniz, bu dosyalardan ve Classroom üzerinden ileteceğimiz bazı ek materyallerden olacaktır.

  • Ders programımız, 14 üniteden oluşmaktadır. Dil bilgisi konularının da ek etkinliklerle iyi öğrenildiği ve okuduğunu anlama, dinleme, konuşma  ve yazma olmak üzere dildeki 4 beceriyi geliştirmeye odaklıdır.
  • Öğrencilerin keyif alacağı ve onlara Almanca pratiği için alan açan grup çalışmaları da olacaktır. Öğrencilere ara Almanca sınavları da uygulayarak gelişimi ölçümlenecektir.
  • Dersler en fazla 8 kişilik sınıflarda gerçekleşir.

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

“A2 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri " yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.