fbpx

A2.1 – A2.2 Online Almanca Kursu

5,500.00

A2 Online Almanca Kursu / Haftada 4 saat – Toplam 40 saat (40 X 60 dakika)

Katılımcı Sayısı: En az 4, en fazla 7 kişi

Kurs Ücreti: 5500 TL (+% 8 KDV)

Ders zamanları: Salı 19:30-21:30  – Cumartesi 10:15 – 12:15 (Her oturum 120 dakika sürer. 55 dakika ders + 10 dakika mola + 55 dakika ders) (ders günleri grup çoğunluğunun takvimine göre, herkese uyumlu olacak şekilde değişiklik gösterebilir)

Eğitmen: Yasemin Kaplan

Başlangıç Tarihi: 11Aralık 2022

Description

A2.1 – A2.2 Online Almanca Kursu’na Hemen Kayıt Olun
 

Loading...

 

Mutlu öğrencilerimizden bazılarının yorumları…

35 değerlendirmeye göre
turgay yaraş
turgay yaraş
10/10/2022
Almanca ögrenme sürecinde kesinlikle tavsiye edeceğim bir kurumdur. Aldığım dersler çok verimli ve faydalıydı.
Demet İpekçioğlu
Demet İpekçioğlu
01/10/2022
Deniz Biçer
Deniz Biçer
24/08/2022
A2 ve B1 Almanca kurslarımı buradan aldım. Memnun kaldım, B2'yi de buradan alacağım. Onur hocanın güzel anlatımı, birçok kaynak kullanması ve ders saatlerini uygun şekilde ayarlaması; Nevra Hanım'ın sağladığı anlayışla güzel bir ekip. Teşekkür ediyorum, sevgiler ❤
Emir Fırat
Emir Fırat
24/08/2022
dilara omer
dilara omer
02/06/2022
ileri düzey almancanız olup almanca pratiğinizi arttırmak, dili hatırlamak istiyorsanız, birebir dersleri kesinlikle öneririm. Kurumun abitur ve matura sınavlarına destekleyici nitelikte olması zaten bu alanda profesyonel olduklarını gösteriyor. uzun süren araştırma sonrası bir arkadaşım aracılığıyla Fl-Deutsch ile tanıştım. Yasemin hoca ile yazı, konuşma ve eksik olduğumu hissettiğim alanlarda onun da yönlendirmesi ile ilerleme katettiğimi ve özgüvenimin arttıgını düşünüyorum. Teşekkürler
Bülent Ay
Bülent Ay
01/06/2022
Oğlum C1 sınavına hazırlanırken araştırma sonucu buldu kurumu. Başta Nevra Hoca olmak üzere tüm hocaların eğitim kalitesi çok iyi. Geçen yıl Onur Hoca ile başlayan online derslere bu yıl da devam edeceğiz. Onur Hoca Almanca dil eğitimi dışında ilave olarak oğluma ciddi anlamda koçluk da yaptı. Her şey için çok teşekkür ederiz.
serap koşar yıldırım
serap koşar yıldırım
31/01/2022
Bu benim ikinci kursum ilk kursta herşey havada kaldi 5bin tlye yakin para bosa gitti .Onur bey Konuya cok hakim, turkçe bilen birinden ders almak neyin neden olduğunu anlamamda cok faydalı oldu.kesinlikle tavsiye ederim.
Bilge Cetinkaya
Bilge Cetinkaya
20/01/2022
Almanca'ya başladığımda özellikle konuşma ve yazmada pek çok eksiğim varken FL-Deutsch'taki eğitim sayesinde Almanca'mı her alanda geliştirdim. TestDaF sınavına bütün eksiklerimi tamamlayarak, en iyi kaynaklarla hazırlanmamı sağladı. Nitelikli dil eğitimi ve tüm emekleriniz için çok teşekkürler hocam.
Ali Mert
Ali Mert
15/01/2022
Online Almanca Ders için çalıştığım bir kurum. Çok başarılı ve yetenekli bir öğretmenim var, Almanca bilgisinin çok üst düzeyde olması zaten beklenti ama günümüz şartlarında teknolojiyi verimli şekilde kullanarak online eğitimi sınıfta yüzyüze yapıyormuş gibi alabilmek benim için büyük şans oldu. Teşekkür ederim. Edit: Telc sınavımı başarıyla tamamladım. Almanca öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim! Çok teşekkürler Fl-Deutsch...
EMY
EMY
04/12/2021
Eşim sınavı geçti. Mesleği eğitimci olan öğretmenler ile ders verdiler. Özel derslerden aldığı taktiklerin üstüne kelime ezberi koyduğunda başarılı oldu eşim.

FL Deutsch A2 Online Almanca Kursu, dildeki 4 beceri (konuşma, yazma, okuduğunu ve dinlediğini anlama ) ve dilbilgisi olarak Almanca A2.1 ve A2.2 konularını içerir.  Bu kurs, TELC, Goethe, ÖSD sınavlarına hazırlık sağlar.

Bu kursun özelliği, yoğunlaştırılmış ve aynı zamanda kısa zamanda daha çok verim alabilmeniz için özel ders kalitesinde sunulmasıdır.

Dersler boyunca Hueber’in Delfin kitapları kullanılır (Kursbuch + Arbeitsbuch), buna ek olarak FL-Deutsch’a özel ek egzersizler sunulur ve de yardımcı kitaplardan size fayda sağlayacak ödevler verilir. Ödevlerin hepsine geri bildirim yapılır.

Kursun sonunda, Goethe, Telc gibi kuruluşların A2 seviyesindeki sınavlarına hazır bir şekilde katılabilirsiniz. Nasıl ilerlemeniz gerektiğini konusunda eğitmeniniz sorularınızı cevaplamak için heyecanla beklemektedir.

A2 Online Almanca Kursu Koşulları ve Ders Programı

  • Bu kursa katılım için A1 seviyesini tamamlamış olmanız gerekmektedir. Gruplarımız kalabalık olmadığı için alanında uzman ve deneyimli eğitmenimiz, eksikleriniz varsa bu konuda size ek çalışmalarla destek olacaktır.
  • Dersler zoom üzerinden gerçekleşir, Tüm materyaller bulut üzerinden ücretsiz olarak paylaşılır.
  • Dersler başlamadan en geç 5 gün önce sizi eğitmenimiz ve diğer katılımcılarımızla oluşturduğumuz Whatsapp grubuna ekleyeceğiz ve sizinle Google Classroom bilgilerini paylaşacağız. Orada tüm materyallere erişebiliyor, indirebiliyor olacaksınız. Dilerseniz materyallerimizin çıktısını da alabilirsiniz.
  • Derslerimizin hepsi kaydolmaktadır. Dersleri kaçırdığınız takdirde, ders sonrası eğitmenimizin gruba yükleyeceği link üzerinden dersi izleyebilirsiniz.
  • Kurs boyunca gerçekleşecek çalışmalarımız ve ödevleriniz bu dosyalardan ve eğitmeninizin ileteceği bazı ek materyallerden olacaktır. Ödevlerinizi düzenli olarak yapmanızı tavsiye ederiz, bu takdirde daha çok verim alabilirsiniz.

 

Tabloyu görmek için sağa sola sürükleyin.

Wortschatz / Lesen & Hören Grammatik Sprechen Schreiben
Essen und
Trinken
Nebensatz mit weil und wenn · Imperativ ·Komparativ und Superlativ Bestellung im Gasthaus Rezept
Umzug und
Einrichtung
Nebensatz mit dass und damit · Infinitivsätze · unregelmäßiger Komparativ · Maßangaben Führung durch die
Wohnung
Beschreibung und
Checkliste
Mode und
Geschmack
attributives Adjektiv im Nominativ, Akkusativ und Dativ · Präpositionalpronomen Beschreibung von
Personen
Bildbeschreibungen
Persönlicher Brief
Schule und
Karriere
Reflexive Verben mit Akkusativ und Dativ · Verben mit Präpositionalergänzung · Nomen im Genitiv · nichtlokale Verwendung von Präpositionen Gespräch über den Arbeitsplatz Private und berufliche Mitteilungen Notizen
Nachrichten
und Berichte
Präteritum: schwache, starke Verben und Modalverben · Nebensätze mit als, während, wenn,
obwohl · Präpositionen mit Genitiv
Erzählen von
Filmhandlungen
Erzählung
Länder und
Leute
Relativpronomen · Relativsätze · Konstruktionen mit es · Pronomen mit irgend Gespräch über Urlaubsgestaltung Persönlicher Brief: Bericht über Sehenswürdigkeiten
Wünsche und
Wirklichkeit
Konjunktiv II · Konditionalsätze · attributives Adjektiv im Komparativ und Superlativ Gespräch über
Möglichkeiten
Persönlicher Brief
mit Ratschlägen

Tabloyu görmek için sağa sola sürükleyin.

 

Yorum (1)

  1. blank
    Deniz Arasli

    Çünkü Almancamın ilerlemesini istediğim için Almancamı geliştirmek istiyorum

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.