A1 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri

3,600.00

Gençler için A1 Online Almanca Kursu/ Haftada 2 saatlik 24 ders – 6 ay (24  X 120 dakika )

Eğitmen: Belinda Korkmaz

Katılımcı Sayısı: En az 5, en fazla 8 kişilik özel ders grubu

Kurs Ücreti: 3600 TL (+%8 KDV)

Ders Zamanları: Salı 18:30  (Her oturum 120 dakika sürer. 55 dakika ders + 10 dakika mola + 55 dakika ders) – Resmi tatillerde ve okullar kapandığında ders zamanlarında güncelleme yapılabilir.

Başlangıç tarihi: 10 Mayıs 2022

Açıklama

A1 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri için Hemen Kayıt Olun

 

Loading...

Ortaokul ve lise öğrencileri için Online Almanca Kursu hiç Almanca bilmeyen ve/veya 2. yabancı dil olarak okulda başlangıç düzeyinde Almanca dersleri görmüş  ortaokul ve lise öğrencileri için uygundur. Türkiye’de eğitim hayatına başlamış olup ortaokul veya lise eğitimini Almanya ya da Avusturya’da devam edecek öğrenciler de katılabilir.

  • İleride Almanca bilgilerini sertifika sınavları ile belgeleyip Almanya’da lisans ve üzeri eğitim alma hedefi olan öğrencilerin Almancaya sağlam bir başlangıç yapmasını hedefler.
  • Tüm eğitimini Avusturya ve Almanya’da tamamlamış, ana dili Almanca olan eğitmenimiz, hem yurtdışında çalıştığı ortaokul ve liselerde edindiği tecrübe ve deneyimlerini aktararak öğrencilerimize rehberlik edecektir.

A1 Online Almanca Kursu Ders Programı / Ortaokul ve Lise Öğrencileri için

Dersler zoom üzerinden gerçekleşir, zoom giriş bilgileriniz dersler başlamadan 1 hafta önce açılacak Google Classroom ve Whatsapp ders grubunda paylaşılacaktır. Satın alma yaptıktan sonra tüm materyaller erişim sağlamanız için bulut üzerinden gelen teyit maili ile ücretsiz olarak paylaşılır.

Bu kursu satın aldığınızda size ilettiğimiz ders materyallerimizi sadece 1 defa olmak üzere 7 gün içinde indirme hakkınız bulunmaktadır. Materyallerimizin dilerseniz çıktısını alabilirsiniz. Kurs boyunca gerçekleşecek çalışmalarımız ve ödevleriniz, bu dosyalardan ve Classroom üzerinden ileteceğimiz bazı ek materyallerden olacaktır.

  • Ders programımız, 14 üniteden oluşmaktadır. Dil bilgisi konularının da ek etkinliklerle iyi öğrenildiği ve okuduğunu anlama, dinleme, konuşma  ve yazma olmak üzere dildeki 4 beceriyi geliştirmeye odaklıdır.
  • Öğrencilerin keyif alacağı ve onlara Almanca pratiği için alan açan grup çalışmaları da olacaktır. Öğrencilere ara Almanca sınavları da uygulayarak gelişimi ölçümlenecektir.
  • Bu kurs haftada 1 kere gerçekleştirilen 120 dakikalık grup derslerle hafif yoğunluktadır. Dersler en fazla 8 kişilik sınıflarda gerçekleşir.

Yorumlar

Henüz inceleme yok.

“A1 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri " yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.