fbpx

A1 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri

7,316.00

Ortaöğretim ve Lise öğrencileri için A1 Online Almanca Kursu/ Haftada 1 ders (her ders 90 dak), toplam 20 ders / 5 ay (A1.1 & A1.2)

Kurs Ücreti: 7316 TL

Ders Zamanları: Çarşamba (18:00-19:30) – ders günü grup çoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

Başlangıç tarihi: 22 Şubat 2023 (tanışma dersi) (Türkiyemizde yaşanan deprem felaketinden ötürü kursumuz ileri tarihe alınmıştır.)
Eğitmen: Papatya Çağan

Derslerde A1.1 ve A1.2 seviyelerindeki Beste Freunde kitabı işlenecektir. Ek dilbilgisi egzersizleri ve yazı ödevleri verilecektir.

Description

A1 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri için Hemen Kayıt Olun

 

blank

Canlı derslerimize ek Almanca egzersiz uygulamamız hediye!

7/24 istediğiniz yerden Almanca pratik yapın, hızla ilerleyin!

Canlı dersler ve ana materyallerin yanı sıra, eğitmenimizin platform üzerinden size özel atadığı ödevlerin takibi + sınıf içi uygulama üzerinden oyunlar, videolar

Kelime, dilbilgisi, okuma, dinleme, metin üretme ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize yönelik uygulama desteği ile bol egzersiz yapın!

 

Mutlu öğrencilerimizden bazılarının yorumları…

35 değerlendirmeye göre
turgay yaraş
turgay yaraş
10/10/2022
Almanca ögrenme sürecinde kesinlikle tavsiye edeceğim bir kurumdur. Aldığım dersler çok verimli ve faydalıydı.
Deniz Biçer
Deniz Biçer
24/08/2022
A2 ve B1 Almanca kurslarımı buradan aldım. Memnun kaldım, B2'yi de buradan alacağım. Onur hocanın güzel anlatımı, birçok kaynak kullanması ve ders saatlerini uygun şekilde ayarlaması; Nevra Hanım'ın sağladığı anlayışla güzel bir ekip. Teşekkür ediyorum, sevgiler ❤
dilara omer
dilara omer
02/06/2022
ileri düzey almancanız olup almanca pratiğinizi arttırmak, dili hatırlamak istiyorsanız, birebir dersleri kesinlikle öneririm. Kurumun abitur ve matura sınavlarına destekleyici nitelikte olması zaten bu alanda profesyonel olduklarını gösteriyor. uzun süren araştırma sonrası bir arkadaşım aracılığıyla Fl-Deutsch ile tanıştım. Yasemin hoca ile yazı, konuşma ve eksik olduğumu hissettiğim alanlarda onun da yönlendirmesi ile ilerleme katettiğimi ve özgüvenimin arttıgını düşünüyorum. Teşekkürler
Bülent Ay
Bülent Ay
01/06/2022
Oğlum C1 sınavına hazırlanırken araştırma sonucu buldu kurumu. Başta Nevra Hoca olmak üzere tüm hocaların eğitim kalitesi çok iyi. Geçen yıl Onur Hoca ile başlayan online derslere bu yıl da devam edeceğiz. Onur Hoca Almanca dil eğitimi dışında ilave olarak oğluma ciddi anlamda koçluk da yaptı. Her şey için çok teşekkür ederiz.
serap koşar yıldırım
serap koşar yıldırım
31/01/2022
Bu benim ikinci kursum ilk kursta herşey havada kaldi 5bin tlye yakin para bosa gitti .Onur bey Konuya cok hakim, turkçe bilen birinden ders almak neyin neden olduğunu anlamamda cok faydalı oldu.kesinlikle tavsiye ederim.
Bilge Cetinkaya
Bilge Cetinkaya
20/01/2022
Almanca'ya başladığımda özellikle konuşma ve yazmada pek çok eksiğim varken FL-Deutsch'taki eğitim sayesinde Almanca'mı her alanda geliştirdim. TestDaF sınavına bütün eksiklerimi tamamlayarak, en iyi kaynaklarla hazırlanmamı sağladı. Nitelikli dil eğitimi ve tüm emekleriniz için çok teşekkürler hocam.
Ali Mert
Ali Mert
15/01/2022
Online Almanca Ders için çalıştığım bir kurum. Çok başarılı ve yetenekli bir öğretmenim var, Almanca bilgisinin çok üst düzeyde olması zaten beklenti ama günümüz şartlarında teknolojiyi verimli şekilde kullanarak online eğitimi sınıfta yüzyüze yapıyormuş gibi alabilmek benim için büyük şans oldu. Teşekkür ederim. Edit: Telc sınavımı başarıyla tamamladım. Almanca öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim! Çok teşekkürler Fl-Deutsch...
EMY
EMY
04/12/2021
Eşim sınavı geçti. Mesleği eğitimci olan öğretmenler ile ders verdiler. Özel derslerden aldığı taktiklerin üstüne kelime ezberi koyduğunda başarılı oldu eşim.

Ortaokul ve lise öğrencileri için Online Almanca Kursu hiç Almanca bilmeyen ve/veya 2. yabancı dil olarak okulda başlangıç düzeyinde Almanca dersleri görmüş  ortaokul ve lise öğrencileri için uygundur. Türkiye’de eğitim hayatına başlamış olup ortaokul veya lise eğitimini Almanya ya da Avusturya’da devam edecek öğrenciler de katılabilir.

  • İleride Almanca bilgilerini sertifika sınavları ile belgeleyip Almanya’da lisans ve üzeri eğitim alma hedefi olan öğrencilerin Almancaya sağlam bir başlangıç yapmasını hedefler.
  • Tüm eğitimini Avusturya ve Almanya’da tamamlamış, ana dili Almanca olan eğitmenimiz, hem yurtdışında çalıştığı ortaokul ve liselerde edindiği tecrübe ve deneyimlerini aktararak öğrencilerimize rehberlik edecektir.

A1 Online Almanca Kursu Ders Programı / Ortaokul ve Lise Öğrencileri için

Dersler zoom üzerinden gerçekleşir, zoom giriş bilgileriniz dersler başlamadan 1 hafta önce açılacak Google Classroom ve Whatsapp ders grubunda paylaşılacaktır. Satın alma yaptıktan sonra tüm materyaller erişim sağlamanız için bulut üzerinden gelen teyit maili ile ücretsiz olarak paylaşılır.

Bu kursu satın aldığınızda size ilettiğimiz ders materyallerimizi sadece 1 defa olmak üzere 7 gün içinde indirme hakkınız bulunmaktadır. Materyallerimizin dilerseniz çıktısını alabilirsiniz. Kurs boyunca gerçekleşecek çalışmalarımız ve ödevleriniz, bu dosyalardan ve Classroom üzerinden ileteceğimiz bazı ek materyallerden olacaktır.

  • Ders programımız, 14 üniteden oluşmaktadır. Dil bilgisi konularının da ek etkinliklerle iyi öğrenildiği ve okuduğunu anlama, dinleme, konuşma  ve yazma olmak üzere dildeki 4 beceriyi geliştirmeye odaklıdır.
  • Öğrencilerin keyif alacağı ve onlara Almanca pratiği için alan açan grup çalışmaları da olacaktır. Öğrencilere ara Almanca sınavları da uygulayarak gelişimi ölçümlenecektir.
  • Bu kurs haftada 1 kere gerçekleştirilen 120 dakikalık grup derslerle hafif yoğunluktadır. Dersler en fazla 8 kişilik sınıflarda gerçekleşir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan sen ol! “A1 Online Almanca Kursu / Ortaokul ve Lise Öğrencileri”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.