A1.1 ve A1.2 Online Almanca Kursu

3,875.00

Yoğunlaştırılmış A1 Online Almanca Kursu / Haftada 4 saat – Toplam 32 Saat (32 X 60 dakika)

Eğitmen: Onur Demiral  (Eğitmenlerimiz)

Katılımcı Sayısı: En az 4, en fazla 6 kişi

Kurs Ücreti: 3875 TL (+%8 KDV)

Ders Zamanları: Salı 19:30 – 21:30 & Pazar 12:00-14:00 (Her oturum 120 dakika sürer. 55 dakika ders + 10 dakika mola + 55 dakika ders) – Günler gruptaki kişilerle hafta içi akşam ve hafta sonu sabah olacak şekilde ortak tekrar belirlenebilir.

Başlangıç tarihi: 30 Ağustos 2022

Açıklama

A1.1 ve A1.2 Online Almanca Kursu

 

Loading...

 

Dildeki 4 beceri (konuşma, yazma, okuduğunu ve dinlediğini anlama ) ve dilbilgisi olarak Almanca A1.1 ve A1.2 konularını içerir. Bu kurs, TELC, Goethe, ÖSD sınavlarına hazırlık sağlar.

Bu kursun özelliği, yoğunlaştırılmış ve aynı zamanda kısa zamanda daha çok verim alabilmeniz için özel ders kalitesinde sunulmasıdır.

Dersler boyunca Hueber’in Delfin kitapları kullanılır (Kursbuch + Arbeitsbuch), buna ek olarak FL-Deutsch’a özel ek egzersizler sunulur ve de yardımcı kitaplardan size fayda sağlayacak ödevler verilir. Ödevlerin hepsine geri bildirim yapılır.

Kursun sonunda, Goethe, Telc gibi kuruluşların A1 seviyesindeki sertifika sınavlarına hazır bir şekilde katılabilirsiniz. Nasıl ilerlemeniz gerektiğini konusunda eğitmeniniz sorularınızı cevaplamak için heyecanla beklemektedir.

Almancaya temeli sağlam bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

A1 Online Almanca Kursu Ders Programı:

Dersler zoom üzerinden gerçekleşir, zoom linki ödeme yaptığınızda mailinize düşer. Link daimidir. Tüm materyaller bulut üzerinden ücretsiz olarak paylaşılır.

Bu kursu satın aldığınızda mailinize otomatik olarak düşen, size ilettiğimiz ders materyallerimizi  sadece 1 defa olmak üzere 7 gün içinde indirme hakkınız bulunmaktadır. Materyallerimizin dilerseniz çıktısını alabilirsiniz. Kurs boyunca gerçekleşecek çalışmalarımız ve ödevleriniz bu dosyalardan ve eğitmeninizin ileteceği bazı ek materyallerden olacaktır.

Tabloyu görmek için sağa sola sürükleyin.

Wortschatz / Lesen & HörenGrammatikSprechenSchreiben
Menschen und ReisenDefinitartikel · Indefinitartikel · Possessivartikel · Negativartikel ·  Personalpronomen · schwache Verben · Verb sein · FragesatzAlphabet Zahlen bis 100Eine Europa-Reise Postkarten
LeutePersonalpronomen · Possessivartikel · Konjugation: haben, können, möchtenJemanden vorstellenAngaben zur Person: Formulare
Wohnen und LebenAkkusativ, transitive Verben ·  NegationEinkaufsgesprächeAnfragen von unterwegs
Wer will, der kannModalverben · trennbare Verben · starke VerbenVerabredungenPrivate und berufliche Mitteilungen Notizen
Orientierung und Wege Präpositionen mit Dativ · Präpositionen mit Akkusativ · Wechselpräpositionen · Positionsverben · UhrzeitFrage nach dem WegEinladungsbrief Wegbeschreibung
AlltagPerfekt schwacher und starker Verben ·ZeitangabenUnterhaltung über HaushaltstätigkeitenErzählen von Träumen
Feste und FeiernVerben mit Dativ- und Akkusativergänzung · Personalpronomen im Akkusativ und Dativ · Präpositionen und ZeitangabenEinladungsgesprächeGlückwünsche Grußkarten

Tabloyu görmek için sağa sola sürükleyin.

(1) değerini incele

  1. Sencer Dağıllı

    Yasemin hocamla kursun benim adıma verimli geçtiğini söyleyebilirim, yakında A1 sınavına gireceğim. Kendimi gayet hazır hissediyorum, sağolun hocam.

İnceleme ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
Konuşma Başlat
Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.