fbpx

FL-Deutsch

Whatsapp Mesaj
Anasayfa » Kurumsal İngilizce Eğitiminde Aradığınız Her şey

Hepimiz az veya çok İngilizce bilmekteyiz. İngilizcede İnternet üzerinden olsun, yüz yüze veya telefonda olsun işimizi halledebilecek kadar günlük konuşma diline hâkim olmak çok kolaydır. Ancak eğer İngilizceyi mesleki açıdan kullanıyorsanız günlük konuşma dilindeki rahatlıkla konuşmanız ve yazmanız pek mümkün olamamaktadır.

 

Kurumsal İngilizce, uluslararası alanda iş ile alakalı kullanılan İngilizceyi tanımlamak için kullanılan bir isimdir. Kurumsal İngilizce içerisinde yer alan terimleri olsun, kullanımı olsun kurumsal alandaki İngilizce daha farklı ve daha biçimsel bir yapıdadır. Bu sebeple kişilerin kendi başlarına öğrenmeleri ve geliştirmeleri zordur. Bu zorluğu açısından öğrenmek ve aktif kullanmak isteyenler için kurumsal İngilizce eğitimi alınmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Günümüzde pek çok üniversitede veya özel kurs olarak kurumsal İngilizce kursu bulunmaktadır. Zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilmek için doğru kursun seçimi önemlidir. Uzman kadroları ve eğitimde tecrübesi ile Formula Lingua Kadıköy – Söğütlüçeşme merkezinde bu ihtiyaca cevap vermektedir.

Kurumsal İngilizce de Başarıya Giden Anahtar: Formula Lingua

Formula Lingua, yabancı dil eğitiminde yıllara dayalı tecrübesi ve uzman kadrosu ile hem bireyler hem de kurumlar için eğitimler düzenlemektedir. Özellikle kurumsal İngilizce alanında kurslar bazında olduğu kadar ileri derece workshop çalışmaları ile farkını orta koymaktadır.

Kurumsal İngilizce eğitimi içerisinde birebir dersler yanı sıra özel grup dersleri de vardır. Eğitimlerinde iş İngilizcesinde kullanılan sözcük ve terimlerin telaffuzundan, mail veya ticari yazışmalarda etkili becerilerin ilerletilmesine yönelik olarak çalışılmaktadır. Kurs sonunda rahatlıkla telefonda akıcı bir şekilde konuşabilir, İngilizce toplantılar düzenleyebilir ve rahatlıkla işiniz ile alakalı pazarlıklar yapabilirsiniz.

Formula Lingua kurumsal İngilizce kursu, yoğun çalışan ve zaman problemi olan kişilere göre düzenleme yapılmaktadır. Programınızı sarsmayacak şekilde düzenlenen kurslar ile iş ve normal hayatınızdan ödün vermeden rahatça kurumsal İngilizce öğrenebilirsiniz.

Profesyonellerin Kurumsal İngilizce Öğrenmesi için Doğru Adresi

Formula Lingua da kurumsal İngilizce yanı sıra kurumsal Almanca ve Fransızca eğitimleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bireylere yönelik yabancı dil sınıfları ile yabancıların Türkçe öğrenmelerine yönelik özel kursları da vardır.

Formula Lingua Kadıköy adresinde her yaştan kişi ve kurumlara başarılı şekilde kurumsal İngilizce kursu düzenlemektedir. Özellikle firmalar tarafından çok tercih edilen kurumsal İngilizce eğitimi sınıflarına birçok büyük firmadan profesyoneller katılmaktadır.

Kurumsal İngilizce, Almanca ve Fransızca Eğitimleri

Eğitime katılan firmalar arasında uluslararası firmaların çalışanları bulunmaktadır. Yapı Kredi Emeklilik, TüvTürk, Türk Hava Kuvvetleri gibi firmalar yanında Renault, Peugeot ve Mercedes-Benz gibi uluslararası firmalar da Formula Lingua’yı tercih etmektedirler. Verdiği başarılı ve doğru hizmet ile kurumların vazgeçilmez eğitim adresi olmuştur.

Gefco Kurumsal İngilizce Eğitimleri

Formula Lingua kurumsal İngilizce kursları ile size kariyerinizde ve işinizde büyük adımlar atmanızı sağlayacaktır. Yenilikçi, sonuç odaklı eğitim yapısı ile yabancı dil eğitiminde kurumsal İngilizceyi en doğru ve en hızlı şekilde öğreneceğiniz tek adrestir.

Formula Lingua yılların getirdiği tecrübesi, uzman ve profesyonel kadrosu ile bir kurstan daha fazlasıdır. Formula Lingua farkı ile sizleri Kadıköy adresinize bekliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Sorunuz mu var?