fbpx

FL-Deutsch

Whatsapp Mesaj

Kolay Almanca Öğrenmek İçin Doğru Kurs ve Yöntem Nasıl Seçilir? Almanca başta mühendislik olmak üzere birçok farklı meslek alanında gerekli olan bir dildir. Dünyanın en geçerli dillerinden biri olan Almancayı öğrenmek için en doğru yöntem bitey odaklı kurs yöntemidir. Formula Lingua Almanca özel ders programları ile kısa sürede dili istediğiniz seviyeye getirmenizi sağlar.

 

Bireysel Almanca kurs programlarının amacı kişilerin herkesle aynı olmayan dil öğrenme yeteneklerine ve ihtiyaçlarına yönelik eğitim vermektir. Birçok kursa gidip Almanca öğrenemeyen kişilerin genel olarak öğrenemeyeceklerini düşündüklerini biliyoruz. Aslında sorun kişilerde değil genel ve kalıp, ezber olan eğitim sistemindedir. Formula Lingua bu kalıp ve ezber sistemi uygulamaz.

Formula Lingua Almanca Özel Ders Programlarının Ne Gibi farklılıkları Vardır?

Formula Lingua Almanca özel eğitim programları tamamı ile kişi ve hedef odaklı modern yöntemler ile uygulanmaktadır. Daf hazırlık, Tıp Almancası, İş Almancası, Abitur Matura hazırlık gibi farklı alanlarda uzman akademik kadrosu ile Formula Almanca eğitimini profesyonel olarak garantili öğrenme olanağı ile almanızı sağlar.

Formula Lingua’ya geldiğinizde her şeyden önce sizin ne istediğiniz, ihtiyacınız ve yeteneğiniz olan yöntemler belirlenerek eğitime geçiş yapılır. Dilbilim testi ile hangi dil öğrenme yöntemine yatkın olduğunuz ortaya çıkarılır. Hedef belirlenir ve hayatın içinden dersler ile kolay Almanca öğrenmeniz için programlar size özel geliştirilir.

Formula Almanca Özel Ders Eğitimleri Nerede ve Nasıl verilmektedir?

Formula Lingua ile Almanca Özel Ders Programları.

Formula Almanca özel ders Kadıköy ofislerinde ve sanal canlı sınıflarda verilmektedir. Kadıköy ofislerinde 3-4 kişilik katılımcı ile gerçekleştirilen eğitimlerde kişilerle özel ders imkânı sağlanır. Kalabalık sınıflarda herkese aynı eğitimin uygulandığı kurs mantığından farklı olarak Formula Almanca özel ders eğitimleri kişiye özel yöntemlerle devam eder, takip edilir ve raporlanır.

Kadıköy'de Almanca Özel Eğitim

Formula Almanca özel ders programlarında kullanılan materyaller uluslar arası standartlarda ve modern materyallerdir. Akademik kadro her birikendi alanında uzman Almancayı anadili gibi bilen eğitmenlerden oluşur. Modern tekniklere hakim eğitmenler özel olarak her öğrenci ile ilgilenerek nasıl bir eğitimin devam edeceğine karar verilir.

Almancayı Neden Öğrenemedim Diyenler için Çok Özel Tüyolar

Almanca öğrenmek için pek çok farklı kursa gitmiş ama bir tık öteye gidememiş olabilirsiniz. Bu durumda hatayı kendinizde arayarak kendinizin başarısız olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak asıl olan hatanın kişide değil eğitim yönteminin seçiminde olduğudur. Her kişinin farklı bir dil eğitim yöntemine ve yönlendirilmeye ihtiyacı vardır.

Almancayı Formula Lingua’da kısa sürede öğrenmiş kişilerin tanık olduğu,  Almancanın aslında hiç de öğrenmesi zor olmadığı ya da kendilerinin başarısız olmadığıdır. Doğru bireysel özel ders yöntemi ile Almanca özel ders alarak kısa sürede Almancayı istediğiniz seviyeye getirmeniz mümkündür. Formula Almanca öğretmek konusunda gücünü sizden ve sizin yeteneğinizden alır. Sadece bu yeteneğin ortaya çıkarılmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Sorunuz mu var?