fbpx

Genel Almanca / Standart Özel ders

Almancanızı geliştirmek ya da var olan Almanca bilgilerinizi daha ileri bir seviyeye mi taşımak istiyorsunuz? Almancanın konuşma, yazma ve okuduğunu, dinlediğini anlama gibi tüm alanlarını genel olarak ilerletmeye yönelik Genel Almanca özel ders programlarımız tam size göre!

Genel Almanca eğitimlerimizde size daha etkili bir eğitim sunuyoruz, kalabalık sınıflarda zaman kaybetmek yerine, bire bir ya da 3-4 kişilik bir grup eğitiminde çok daha hızlı ve etkin bir şekilde Almanca öğrenebilir veya Almanca bilgilerinizi geliştirebilirsiniz.

Genel Almanca / Standart Özel ders

Genel Almanca özel ders programlarımızda nasıl ilerlediğimizi size şu şekilde özetleyebiliriz

  • Genel Almanca eğitim programımız başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar tüm seviyeler için uygundur.
  • Düzenli katılım, performans, ödev ve gerekli ilgiyi gösterdiğiniz takdirde, bire bir özel derslerde 40 ders saati, en fazla 3-4 kişilik gruplarda ise 48 ders saatinde, Almancada 1 kur ilerleme kaydedebilirsiniz.
  • Bire bir Genel Almanca eğitimi almak isterseniz, hafta içi ya da hafta sonu olacak şekilde programınızı ortaklaşa belirlemekteyiz. Eğer grup eğitimlerine katılmak isterseniz, seviyenize uygun bir açık sınıfımıza katılabilirsiniz ya da en fazla 4 kişilik olmak üzere kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Genel Almanca özel derslerimizi isterseniz bire bir, isterseniz grup içinde olsun, tamamen canlı sanal sınıf ortamında alabilirsiniz!

Nasıl ilerliyoruz, içerik nasıl?

Ön Bilgi Testi

Öncelikle, sözlü ve yazılı olarak Almanca bilgilerinizi ölçüyoruz, eğer Almanca bilgileriniz B1 seviyesinden aşağıda değilse Almanca Konuşma Sınıflarına sizi yönlendiriyoruz. Sınıflarımız en fazla 4 kişilik, dilerseniz kendi kapalı grubunuzu da oluşturabilirsiniz ya da ana dili Almanca olan bir eğitmenle bire bir olacak şekilde konuşma pratikleri programımıza katılabilirsiniz.

9.-10.Sınıflar

Ardından dil seviyenize uygun Almanca ana ders materyallerinizi belirliyoruz. Ayrıca eğitim boyunca size sadece bu materyalleri değil, kurumumuzca hazırlanmış ekstra dil bilgisi, konuşma ve kelime egzersizlerini yardımcı materyal olarak sunuyoruz.

12.Sınıflar

Eğitim boyunca ara sınavlarla ve ders içindeki performanslarınızla sizi ölçüyor, ilerlemenizi gözlemliyoruz. Öğrenme becerileriniz, dildeki güçlü ve zayıf yönlerinize göre gerektiğinde ders programınızı güncelliyoruz.

Vaktiniz mi kısıtlı? Yolda zaman kaybetmek istemiyor musunuz? O zaman Zoom üzerinden Almanca Özel Dersler alın!

Genel Almanca / Standart Özel ders

Zoom üzerinden Almanca Özel Dersler

Trafik derdi çekmeden, evinizin rahatlığında istediğiniz yerden canlı sanal sınıf ortamında, yüz yüze dersleri kesinlikle aratmayacak verimlilikte Almanca özel dersler alabilirsiniz.

    Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'dan Yazın!
    Konuşma Başlat
    Merhaba! WhatsApp'tan destek almak için aşağıdaki yöneticimiz ile görüşebilirsiniz.