fbpx

FL-Deutsch

Whatsapp Mesaj

Almanca Öğrenmenin Pratik ve Hızlı Yolu Almanca Özel Ders Almaktan Geçiyor! Çevremizdeki her şey gibi dilleri de yaşayan varlıklara benzetebiliriz. Çünkü onlar da bizimle gelişirler ve toplumun değişimlerinden etkilenirler. Genellikle sürekli kullandığımız ana dilimizde bu değişimleri ve gelişimleri fark etmeyiz. Ancak başka bir yabancı dil biliyorsak veya öğreniyorsak dilde meydana gelen değişimleri ve gelişimleri canlı bir şekilde hissederiz.

İngilizce dışındaki dillerin baskın olmaması yani çok konuşulmaması veya karşılaşılmaması sebebi ile kullanılmadığında körelmesi veya unutulması riski çok fazladır. Bu açıdan Almanca eğer aktif kullanmıyorsa belirli bir zaman sonra kendini unutturabilecek diller arasındadır. Bu nedenledir ki birçok kişi unutmamak veya körleşmemek adına Almanca özel eğitim almaktadır. Ancak zaman faktörü sebebi ile sınıf sistemi eğitimler seçilmektedir. Bunun sonucunda da kalabalık kurs şeklinde eğitimler yeterli olmamakta ve birebir veya özel dersler gerekmektedir.

Almanca özel ders seçeneklerinde en önemli unsur doğru kursu bulabilmektedir. Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile seçilecek doğru kurs sizi yabancı dil konusunda ileri taşıyacaktır. Bu açıdan da yabancı dil öğrenmede yıllardır başarılı şekilde hizmet vermiş olan Kadıköy’deki Formula Lingua, Almanca özel ders programları konusunda en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Neden Formula Lingua ve Neden Almanca Özel Ders?

Fl-Deutsch

Formula Lingua farkı ile almanca özel ders almak sizi başarıya götüren bir unsurdur. İster kurumsal veya ister bireysel olsun herkese başarılı bir hizmet sunan Formula Lingua profesyonel bakış açısı içerisinde butik bir yaklaşımla çalışmaktadır. Uzun yıllardır Anadolu yakasının merkezi olan Kadıköy’de hizmet vermektedir.

Formula Lingua sınıf sistemi yanı sıra birebir veya grup özel dersler şeklinde de yabancı dil eğitimleri bulunmaktadır. Almanca özel eğitim sınıflarında Almanca hâkimiyeti ana dil seviyesinde olacak şekilde yüksek olan ve alanında tecrübeli hem Türk hem de yabancı eğitmenler eşliğinde dersler yapılmaktadır. Almanca özel ders Kadıköy merkezinde Almancayı size yaşayarak öğretme amacı ile hedef odaklı hizmet verilmektedir.

Formula Lingua sizlerin okuma yazma becerileriniz yanında en çok da dinleme ve konuşma becerilerinizi arttırma amacındadır. Almancanızı daha ilerletmek, mesleki bir alanda pratik kazanmak veya özel sınavlara hazırlanmak istiyorsanız yapmanız gereken en doğru davranış Formula Lingua da birebir veya grup özel dersler almak olacaktır.

Almanca Özel ders Seçeneklerinde Formula Lingua Farkı

online almanca kursu

Formula Lingua’nın Söğütlüçeşme – Kadıköy adresinde Almanca yanı sıra Fransızca, İngilizce dersleri de verilmektedir. Almanca özel eğitim sınıfları olsun diğer dillerde olsun ufkunuzu genişletecek sizi bir dünya vatandaşı yapacak eğitim ve öğretim sistemi anlayışı ile hareket edilmektedir.

Formula Lingua, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine, müşteri memnuniyeti esasında hedef odaklı bir hizmet sunmak amacındadır. Türk Hava Kuvvetlerinden, Renault firmasına Yapı Kredi Emeklilik firmasından Mercedes-Benz ve Peugeot gibi dünya firmalarına kadar birçok firmaya eğitim vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Sorunuz mu var?